Додано
30.07.25 11:57:13
Мене покарано через тебе! | Важливе про передплату
Привіт!
Бережіть себе!
А я до вас з новинами про оновлення :)
"На рівних"Моя невеличка "запарка" закінчилася, тому розділи виходять тепер щоденно о 12 ночі.
Ось вам невеличкий шматочок з сьогоднішнього оновлення:
"— Чого ти взагалі приїхав вночі?
Я аж отетерів від такого неочікуваного питання.
— У сенсі, ти ж мені сама учора зателефонувала, — я вже витягав ключі від авто з кишені.
— Я цього не пам'ятаю, — розгублено пробубніла собі під ніс брюнетка. — І чого ти взагалі мене приволік додому?
Її голос аж сочився претензіями, та я ловив себе на думці, що навіть у цій сварливості вона чомусь виглядає... живою. Не нудною, не фальшивою. Просто — справжньою.
— Ти знущаєшся з мене зараз? Ти попросила мене приїхати, сказала везти тебе додому. Що ще я мав зробити?
— До твого відома, батько думав, що я ночую у подруги, — вона стояла біля капоту, спершись на крило стегном. — То очевидно, що додому мене везти не треба було!
— Ти мені зараз претензію висуваєш? — я вже скипав. — Я тобі хто, таксист чи що?"
А тепер, час важливих новин!До закінчення передплати "(не) Чужий мені" залишилося сім днів. Уявляєте, всього сім!)
Історія майже завершена, тому поспішайте придбати її за солодкою ціною передплати, бо після її закінчення вона неминуче зросте і більше не буде такою солодкою ніколи :)
Ну і для тих, хто придбав, але не читає в очікуванні повного тексту - теж можете потроху починати, щоб бути "в темі" до фіналу :)
Бережіть себе!
Щиро ваша,
Юне Люмен ♥️
Шукайте мене також: ✨Фейсбук ✨Букток ✨Інстаграм ✨Телеграм
Юне Люмен
1284
відслідковують
Інші блоги
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Вітаю!
Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у

2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДівчина шикарна)
Romul Sheridan, Цілком згодна!)
❤️❤️❤️
Софія Анрі, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати