Додано
28.07.25 12:55:33
Давайте поговоримо про мрію. Яка у вас мрія?
Знаєте, моя мрія, можливо, комусь здасться смішною. Можливо — казковою, занадто наївною чи нереальною. Але на те вона й мрія, правда?
Я уявляю, як одного дня тримаю в руках свою книгу. Видану. Англійською мовою. Вона розлітається по всьому світу, і десь там, за океаном, у Голлівуді, її читає режисер… І раптом вирішує: «Я хочу зняти фільм саме за цією історією».
І ось уже герої, яких я придумала, оживають на великому екрані. Історія, народжена в моїй голові, стає чимось, що зворушує мільйони.
Може, це й здається фантазією. Але я вірю в цю мрію. Бо саме вона змушує мене прокидатись вночі, відкривати ноутбук і писати. Вірити. Рухатися)))
Ева Вітер
53
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів;
✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4;
✦ хто тут такий борзий і з якого він
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧудова мрія, бажаю Вам здійснити її і поділитися цією чудовою новиною із нами☺️
Я теж мрію, що мої книги оживуть у кіно-стрічці чи серіалі, коли пишу уявляю собі повноцінні сцени із деталями)
Творчої наснаги Вам і щодня крок за кроком наближатися до перетворення мрії у реальність ❤️
Кайла Броді-Тернер, Щиро дякую)
І я взаємно бажаю, що б ваша мрія здійснилась)
Гарна мрія. Повністю підтримую її для Вас. Нехай вона збудеться. І якщо я десь колись побачу на вітрині книжку англійською авторства Ева Вітер — згадаю, що мріяв разом з Вами;)))
Ева Вітер, ☺️❤️❤️❤️
В мене подібні мрії ♥️
ЛЄНУАР ЛЮМ’ЄР, Які саме, поділіться,якщо це не секрет?)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати