Давайте поговоримо про мрію. Яка у вас мрія?

Знаєте, моя мрія, можливо, комусь здасться смішною. Можливо — казковою, занадто наївною чи нереальною. Але на те вона й мрія, правда?

Я уявляю, як одного дня тримаю в руках свою книгу. Видану. Англійською мовою. Вона розлітається по всьому світу, і десь там, за океаном, у Голлівуді, її читає режисер… І раптом вирішує: «Я хочу зняти фільм саме за цією історією».

І ось уже герої, яких я придумала, оживають на великому екрані. Історія, народжена в моїй голові, стає чимось, що зворушує мільйони.

Може, це й здається фантазією. Але я вірю в цю мрію. Бо саме вона змушує мене прокидатись вночі, відкривати ноутбук і писати. Вірити. Рухатися)))

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Чудова мрія, бажаю Вам здійснити її і поділитися цією чудовою новиною із нами☺️
Я теж мрію, що мої книги оживуть у кіно-стрічці чи серіалі, коли пишу уявляю собі повноцінні сцени із деталями)
Творчої наснаги Вам і щодня крок за кроком наближатися до перетворення мрії у реальність ❤️

Ева Вітер
28.07.2025, 15:16:57

Кайла Броді-Тернер, Щиро дякую)
І я взаємно бажаю, що б ваша мрія здійснилась)

avatar
Ромул Шерідан
28.07.2025, 13:00:43

Гарна мрія. Повністю підтримую її для Вас. Нехай вона збудеться. І якщо я десь колись побачу на вітрині книжку англійською авторства Ева Вітер — згадаю, що мріяв разом з Вами;)))

Показати 4 відповіді
Ромул Шерідан
28.07.2025, 13:26:10

Ева Вітер, ☺️❤️❤️❤️

avatar
ЛЄНУАР ЛЮМ’ЄР
28.07.2025, 12:58:57

В мене подібні мрії ♥️

Ева Вітер
28.07.2025, 13:05:44

ЛЄНУАР ЛЮМ’ЄР, Які саме, поділіться,якщо це не секрет?)

Інші блоги
♥️ Питання до читачів ♥️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Прокидатись від... ❤️новий розділ (мега гарячий)
Привіт, любі Спокусники! Новий розділ вже на сайті. «Скандальна угода з босом» розділ дуже гарячій, тож тут більший уривок дати не можу… Тож коротко й хижо усміхаюсь, перш ніж пірнути під ковдру
Перше знайомство не задалося…
Нордан лар Са-Ірд зберігав цілковиту незворушність. На його губах грала легка, трохи презирлива посмішка, яку він навіть не намагався приховати. – А ось і Таніель! – з помітним полегшенням вигукнув брат і махнув
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
✿ Сором'язлива квіточка і Чеширський кіт (візуал)
♥️ Сьогодні додалося ще три розділи до оповідання «Я (не) спік інгліш». Загалом шість, а це вже половина. ♥️ Вирішила показати вам героїв та їхню першу зустріч. ✿✿✿ Ніжна і сором’язлива квіточка
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше