Привіт, котики — постійні користувачі Букнету!

"Темні душі" 3 глава:

— Ти знаєш, що говориш уві сні? — питає він, коли я прокидаюся. Простягає мені термос із гарячою розчинною кавою, звареною завдяки якійсь китайській автонагрівачці.

— Вдруге чую. Від тебе, — кажу я й роблю ковток. Гірко, але бадьорить.

— Ти постійно шепочеш: "Не треба. Мені боляче. Відпустіть." Так тихо, ніби в тебе сил немає навіть закричати.

— Кошмари. Вони такі, — опускаю очі.

— Що трапилось? — запитує він.

— Насправді я не знаю... Пам’ятаю, що на мене хтось напав іззаду, повалив на землю. Далі тільки біль і світло… — я заплющую очі й раптом згадую. Блакитні очі. Вони дивилися на мене так спокійно, як хвилі, що заколисували і з ними біль відійшов. У животі щось пурхнуло.

— А потім я прокинулась у лабораторії «Астер». І зустріла тебе.

Рік мовчки слухає. Киває, ніби щось для себе вирішує.

— Я бачив, як військові вивантажували тіла, а працівники «Астер» їх приймали. Було повне пекло, та якщо розкинути мізками, схоже, вони проводили експерименти на людях.

Я ледь не давлюсь гарячою кавою.

— Думаєш, вони ставили досліди і на мені?

— Якщо так, то чому тебе залишили? Ти жива, ціла, активна. Думаю, або щось пішло не за планом і вони втекли, залишивши тебе там, або…

— Або? — перепитую, відчуваючи, як стискається горло.

— Або все вдалося. І тепер ти Людина-павук, — він гучно сміється. Я штовхаю його в плече.

— Дурник, — сміюся у відповідь.

 

The Chain - Fleetwood Mac 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Інтригуючий уривок, а саундтрек — просто скарб! бажаю успіхів ❤️

avatar
Лана Рей
28.07.2025, 08:21:01

❤️ ❤️ ❤️

Інші блоги
✨✨✨мої золоті фантазії ✨✨✨
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Володарі океану: відтінки покори
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Новий розділ від Корсуна. Приєднуйтесь!
Запрошую всіх до книги "СОЛОДКА НЕНАВИСТЬ". Оновлення вже на сайті. Анотація до книги "Солодка ненависть" Я присягнулась помститися чоловікові, який зруйнував моє життя. Чоловікові, через якого
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше