Муза? Це Не Муза. Це Квартирантка.

Просто порозповідаю яка муза в мене) А ви напишіть яка у вас, поки ще не влізли в це божевілля)

День. Спокій. Пташечки.
Я сиджу, попиваю кавусю.
Життя здається прекрасним.
АЖ РАПТОМ — ДЗВІНОК У ДВЕРІ.

Я: хто це?
А вона: “ЦЕ Я. МУЗА. ВІДЧИНЯЙ.”

Стоїть, з валізою. В капцях.
З очима божевільної білки.
Каже:
— Я поживу тут. Поки не допишеш свою історію.
— Але в мене двокімнатна і чайник один!
— Тепер — наш. Пиши.

 І почалось.

________________(НУ, ВИ ЗНАЄТЕ)______________
 Чайник працює 24/7.
 Музика гучніша за совість.
 І кожні п’ять хвилин вона заходить з ідеєю:

— А давай у нього хвіст!
— Може, героїня — не героїня, а шпіонка?
— НУ ПОЦІЛУЙТЕ Ж ВЖЕ НАРЕШТІ, А НЕ СТРИБАЙТЕ З БАЛКОНІВ!!


А я така сиджу:
— Тобі нормально, а я хочу сПааааааааааати!
А вона:
— Хочеш слави? Пиши. Хочеш любові? Пиши. Хочеш кави? ВСТАНЬ І ЗВАРИ.

 Сьогодні вона прийшла з коробкою.
Каже:
— Тут сцени для третьої книги. Тримай.
Я:
— Я ще першу не дописала!!
Вона:
— Не мій рівень проблем.

_________(ДІЛЮ БЛОГ)__________________________

 Мораль:
Музу не викликають.
Музу виживають.
Але не виходить.
Бо вона вже на твоїй кухні, гріє собі борщ і критикує твої чернетки:

— Це що? Діалог?
— Це що? Конфлікт?
— Це що? Хепіенд?
— А можна хоч трохи болю?!

 #музаПереїхала
#запишітьменевпсихлікарню
#іваськипідтримують
#пишуізпогрозоюнадушею
#вонамененеотпустіт

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Jane Doe
27.07.2025, 22:01:55

Доброго вечора! Я новенька тут. Хочу познайомитися.
Починаючий автор.
Доречі дуже цікаве та влучне порівняння.
А для мене муза це рідкісний птах якого важко піймати за хвоста

Показати 5 відповідей
Іва Дюваль
27.07.2025, 22:39:57

Jane Doe, Ааа

avatar
DEKLIN
27.07.2025, 21:53:52

моя прийде, поб'є тапком і піде геть. І так кожен день, а я потім із синцями ходжу))

Іва Дюваль
27.07.2025, 21:54:33

DEKLIN, О! Я за тапки забула) В мене така "натхнення" . Теж ще та штучка)

avatar
Сергій Брандт
27.07.2025, 20:25:53

Я просто залишу посиланнячко на блог, де можна про неї почитати і подивитися☺️ https://booknet.ua/blogs/post/402274

Іва Дюваль
27.07.2025, 21:52:12

Сергій Брандт, Цікава у вас муза)

avatar
Тая Бровська
27.07.2025, 19:58:39

Як я розумію твою Музу))))
І тебе❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Тая Бровська
27.07.2025, 21:46:43

Іва Дюваль, ❤️❤️❤️

avatar
Єва Ромік
27.07.2025, 21:08:21

У мене муз, а не муза. Він завжди зі мною поруч, навіть коли варю борщ )) Надзвичайно критичний - прискіпується до кожного слова, про кожну мою книжку каже, що то фігня яку ніхто читати не буде. Але на допомогу кидається за першого поклику. Якби не він, не знаю, що б робила )))

Показати 2 відповіді
Єва Ромік
27.07.2025, 21:43:07

Іва Дюваль, Зате я добре натренована ))

avatar
Ніка Цвітан
27.07.2025, 20:52:41

Цікаво)0 Вперше зустрічаю таке порівняння, що муза - це квартирантка)))❤️❤️❤️

Іва Дюваль
27.07.2025, 21:36:14

Ніка Цвітан, Та да) Так її моя подруга називала, коли ще писала)

О так. Музу та настрій не варто чекати. Його тре створювати :)

Іва Дюваль
27.07.2025, 21:35:47

Максим Дегтярьов, Дякую за відповідь)

Моя муза ховається в тиші , бажано в цілковитій . Але де ж взяти ту тишу коли в хаті двоє дітей ? Мама - те , мама - се … І чоловік що вічно вторгається в твій особистий простір бо йому бачте уваги не вистачає . Хоч би роботу собі якусь знайшов ? Але ж ні , він як і я не дуже то любить тому працює з дому .

Іва Дюваль
27.07.2025, 21:35:28

Вікторія Ляховець, Як у вас цікаво)

avatar
Тея Калиновська
27.07.2025, 19:49:22

❤️❤️❤️

Іва Дюваль
27.07.2025, 21:34:04

Тея Калиновська, =)

avatar
Анжеліка Вереск
27.07.2025, 19:47:19

Ох! Муза то вередлива Пані)) Вона штовхає на початку, і чомусь пирхає на середині книги))

Показати 2 відповіді
Іва Дюваль
27.07.2025, 21:34:00

Анжеліка Вереск, Це точно)

Інші блоги
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
Нова озвучка!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
Мої думки
Запрошую вас до новинки - ,,У полоні пристрасті ''. Перший розділ вже на сайті. Приємного читання.
Чергова подвійна знижка!
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше