Богиня та маніяк в Атб

Це був він. Той самий випадок, що стовідсотково доводить – я не чоловік. Бо чоловік одразу побачив би ЇЇ та нізащо не згаяв шанс зняти відео на мільйони переглядів (ридаю)…
Тільки уявіть собі сучасну українську БОГИНЮ – панянку років 25-27 з афігенними грудьми не менше 6-го розміру – тугими та засмаглими, ледве прикритими по боках шифоновим натяком на декольте. Інакше не скажеш, бо там був суцільний виріз до пупа, молоді «кавунчики», прикрашені рясним татуюванням, та зовсім трохи тканинки. А я цього довго в упор не бачила! І телефон з рюкзака не дістала. А потім мені здалося, що вже запізно – БОГИНЯ вже розраховувалась на касі.
«Ех, – подумала я, – найкращі та пам’ятні кадри ті, що ти не зняла!»
Стара істина. Що була спростована в ту ж мить. Бо ВІН зміг! Не занурився у глибини саморефлексії, а миттєво вихопив ствол… тобто смартфон і я-а-к клацнув! В найкращому ракурсі. Під мій стогін. Один шанс на мільйон. І я могла б це зняти на відео – і БОГИНЮ, і чоловіка з камерою, і його обережні озирання після епічного прихованого знімка. Ціла історія в одному кадрі, не сходячи з місця!
А я так і не поворушилася витягти смартфон з рюкзака… Професіоналка, чорт забирай.
Богиня пішла з АТБ. А чолов’яга переді мною залишився в черзі. І так, після цього він почав поводитися як маніяк. Озирався, ховав екран телефону, та за якусь хвилинку встиг скинути гарячу фотку більше десятку друзів. Кожну з окремим коментарем!
А я ось тепер думку гадаю: чи не піти на полювання… в АТБ?
Богине! Повернися! Кругом стільки маніяків – ми зафільмуємо їх усіх!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталі Дав
27.07.2025, 16:32:11

Ви зробили мій день ))))))

Показати 2 відповіді
Наталі Дав
27.07.2025, 18:20:45

Ніна Росаль, )))))))

avatar
Тая Бровська
27.07.2025, 14:54:21

Ох йо! )) Прекрасний сюжет для нестандартної історії))
А губи, губи там які були? Теж, мабуть, 6го розміру? ;)

Ніна Росаль
27.07.2025, 15:00:47

Тая Бровська, Так, чудовий початок, ваша правда!
Губи були нормальні. І груди виглядали натуральними. І плаття цікаве, хоч і екстремальне. І АТБ, а не Гудвайн якийсь)

Інші блоги
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Останній холостяк?
Як ідея?
Подяка всім.
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше