Увііі) Скоро продовження)

По-перше... Тут вибух, який зрозумієш, тільки ти, бо.... (ну ти ж читав 3 розділ, так? НІ??? Виправляйся!)

 Завтра. 13:00. Той самий — Четвертий.

Я могла б сказати:
"О, там трохи драми, трохи спогадів…"
Але НІ. Там емоційна різанина.

Бо в 4 розділі ми не просто відкриваємо двері в минуле.
Ми туди ввалюємось з криком: "Що за фігня тут відбувалась?!"
(А героїня така: "Привіт. Це моє дитинство. Не роззувайся, все одно кров.")

 -  Там з’явиться він.
Ні, не той, якого ти хочеш.
А той, який навчив її виживати.
З холодом у голосі, з загадками в тумані — і з тим поглядом, після якого або вмираєш, або закохуєшся.

* Буде — зрада.
* Буде — наказ, який усе змінить.
* Буде — перша тріщина. Та сама.

Бо вона ж ще дитина. Але світ такий: "О, ти дихаєш? На, ось ще удар."

І вона не ламається. Вона вчиться бути сталлю.

__________(НУ, ЯК ЗАВЖДИ, ПРОСТО ДІЛЮ БЛОГ)____________

 Якщо перші розділи були битвою за життя —
то цей буде битвою за себе.

Тому:
Завтра, 13:00
*  "Воїтелька для проклятого"
*  Розділ IV: той, що залишає слід.

Знімай броню з серця або вдягай подвійну — вибір твій.
А я вже чекаю в засідці, з драмою в очах і кавою без цукру.


 "ВОЇТЕЛЬКА ДЛЯ ПРОКЛЯТОГО"
Твоя завжди-пише-як-дихає
Іва Дюваль 

#воїтелькадляпроклятого
#четвертийрозділшмяк
#а_ти_готовий_до_минулого
#іва_влаштує_вам_ой

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
DEKLIN
27.07.2025, 12:08:51

І так, будильник — вже не камільфо. Людям більше не довіряю, бо й самі сплять. Дехто радить написати на лобі — але в мене питання: а хто мені на лоб дзеркало покладе? ?
Тому я просто написала на руці: "13:00", прямо біля свого щасливого "777" (так, я їх скрізь пишу, це як мій внутрішній оберіг).
Може, й не магія — але точно краще, ніж ще один дзвінок з "підйомного пекла".

Іва Дюваль
27.07.2025, 12:10:11

DEKLIN, Ого. В мене 13, в тебе 777) Прямо богині арифметики)

Офігезна обкладинка)) Додам до бібліотеки. Буду читати, коли вийде повністю. Ось така я вредна))

Показати 3 відповіді
Іва Дюваль
27.07.2025, 11:17:55

Катерина Винокурова, :_

Інші блоги
Та, що купила вітер. Аудіокнига!
В мене чудова новина для всіх прихильників аудіокниг. Моя історія «Та, що купила вітер» озвучена YouTube-каналом «Книжки з вусами». Слухайте із задоволенням! А також не забувайте підписатися на мої
В останній потяг з Фм « Райдужні сторінки »
Залітаю в останній вагон флешмобу «Райдужні сторінки» від Аріани Лінк з новою книгою — першою сапфічною історією у своєму житті. Чому саме сьогодні? Тому що я приїхала в місто, про яке почала писати. І тому що
Запрошую!
Привіт! Сама ще не вірю, але вчора в другій половині дня розпочалася передплата на мою новинку) Хвилююся страшно, але варто рухатися вперед. Запрошую усіх, хто ще не читає цю історію, бо буде справді цікаво і, сподіваюся,
Чому читачі люблять Гайворона? І знижка на нього!
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Зі святом
З днем Конституції України, дорогі читачі. Сьогодні я, нарешті, допрацювала Золоту принцесу, тепер вона від першої особи. Я деякий час думала, та вирішила, що так вийде ще краще показати двох закоханих людей (істину пару),
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше