Про марафон, сотню і відьму:)

Вітаю, друзі.

    Завдяки вам і марафону взаємних підписок маю першу сотню❤, а тому радо рекомендуватиму те, що мені сподобалося. Цього і прагнула.

    Тим часом, всі мої житєйські перепетії позаду, тому новий розділ уже на сайті. А там – знову відьма :D

   Коли обговорювала з Юеном (мій Ші), якою має бути моя відьма, то хотіла, щоб у неї була краса, але не просто людська – відьомська, небезпечна. І ми разом створили Рутену – жінку, яка не належить ні людям, ні демонам, ні янголам повністю. Вона застрягла десь між. І саме це в ній найбільше чіпляє. 

   Вона не добра і не зла. Вона втомлена. Від чужих бажань, від власної приреченості, від тягаря століть. Але попри це – в ній є міць. І велич. Її не ламає життя, вона його переплавляє, як відьма – настої у мідному казані. І водночас… у ній є щось гірке. Вона могла б любити, могла б бути людянішою – але давно вирішила, що це розкіш для тих, у кого немає вибору.

   І ще – вона не забула про свою кров. Навіть якщо це її бісить. Тому вона і стежить за Ганною, як за малою дитиною. Бо в глибині душі розуміє: не вона вибрала долю, а доля вибрала її. І тепер це прокляття передається далі.

    Рутена – це не просто відьма. Це тінь вибору, зробленого давно, яка не відпускає навіть тих, хто про нього не знає.

   Цікаво почути вашу думку, щодо цієї персони. Чи вдалося Юену втілити все, що я заклала в образ цієї жінки?

 


9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю! Мені чимось нагадує акторку Джоанн Воллі, коли вона молодшою була, можливо брови й очі. Побачимо, що там відьма нам розповість з Мірою)❤️)))

Показати 4 відповіді
Єва Лі
27.07.2025, 19:43:57

Настуся Соловейко, Мені гугл не видав її рудих фото:( Треба глянути фільм.

avatar
Руслан Баркалов
26.07.2025, 20:07:33

Це гарно. СУпер. А відьмуля так нічого) і на вигляд і на опис. Успіху вам!

Єва Лі
26.07.2025, 20:17:25

Руслан Баркалов, Дякую за підтримку!

avatar
Лірія Маєр
26.07.2025, 19:32:54

Вітаю))

Єва Лі
26.07.2025, 20:16:35

Лірія Маєр, Дякую❤️

avatar
Тея Калиновська
26.07.2025, 19:33:01

Ох і нашумів марафон. Взаємопідтримка - це дуже важливо. Вітаю ❤️❤️❤️, а відьма справді вогонь❤️

Єва Лі
26.07.2025, 20:16:07

Тея Калиновська, Щиро дякую❤️

avatar
Олеся Глазунова
26.07.2025, 18:01:01

Вітаю!!!
Бажаю вже незабаром мати й 200)))
Дуже приваблива руданка ❤️❤️❤️

Єва Лі
26.07.2025, 18:36:11

Олеся Глазунова, Дякую, Олесю. Тепер можу у твій марафон руденьких вписатися❤

avatar
Ромул Шерідан
26.07.2025, 18:07:17

Нехай буде і 500 і 1000! А Рутена — вогинь!)

Показати 3 відповіді
Ромул Шерідан
26.07.2025, 18:35:21

Ірина Скрипник, Готую. На кілька днів випав. Але все буде.;)

avatar
Любава Олійник
26.07.2025, 18:06:50

Яка цікава героїня!
Також люблю, щоб у моїх історіях були неоднозначні персонажі.
Вітаю ❤️

Єва Лі
26.07.2025, 18:35:02

Любава Олійник, Щиро дякую❤

avatar
Ірина Скрипник
26.07.2025, 18:11:25

Вітаю з першою сотнею! ❤️❤️❤️❤️❤️

Єва Лі
26.07.2025, 18:32:39

Ірина Скрипник, Щиро дякую, Іринко!

avatar
Леля Карпатська
26.07.2025, 18:27:16

Ура-а, вітаю!)))) Я знаю, що ти все зможеш!))) Молодець!))

Єва Лі
26.07.2025, 18:32:11

Леля Карпатська, Дякую, моя люба❤ Та то не моїми стараннями, просто дуже вже хотілося поділитися прочитаним. Я вже думала блог окремий робити з відгуками, так би мовити. Але тут натрапила на марафон:) Ти, хіба, в мене більше віриш, ніж я сама:)

Інші блоги
Не залишити своїх
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
Що в першу чергу приваблює вас як читача?
Коли ви бачите нову книгу, що викликає у вас бажання її прочитати - назва, обкладинка, анотація чи теги? У мене так: 1. Назва 2. Теги 3. Далі - або анотація, або відразу читаю перший розділ. Багато хто вважає обкладинку
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Землянка по знижці - кусь для всіх, хто вагається)
Красотульки, залишаю шматочок для тих, хто ще не вирішив, читати чи ні))) https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Торн, який усе ще виглядав злегка пом’ятим, але вже не таким наляканим, обережно підтягнув її назад, ближче до
Продовження Бестселера - Рейвенкрофти! Спокуса...
Мої любі, ось той самий бестселер, який ви полюбили, має продовження. Рейвенкрофти повертаються — і цього разу в центрі історії найнебезпечніший із братів, лорд Лоренс. А його Спокуса… має бурштинові очі та ніж у чоботі)) (Уперше
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше