Експерт з сімейних відносин. Дорого!

Привіт! 

Вечір п'ятниці несе з собою передчуття лінивого уікенду і часу, коли нарешті можна спокійно почитати.

А, до речі, де ви читаєте найчастіше? І що читаєте зараз?)

Гера, здається, просто зараз встрягає у проблему, що має грозові очі і пекучий характер...) 

Мерщій у "На рівних", аби бути у перших рядах :)

Ось вам невеликий уривочок:

— Ти диви, — Олег сплеснув у долоні. — Знайшовся експерт із сімейних відносин. Щось я у тебе обручки не бачу. Та й хата порожня для такого рівня експертності.

— Ти б оце замість того, щоб отрутою плюватися, краще набрав її — може, вона вже речі на село відправляє. І при тому не свої.

— Ой, затнися, тільки твоєї балаканини не вистачає. Я футбіч взагалі прийшов сюди дивитися.

Останній тайм близився до фіналу, я втратив цікавість до цього матчу ще посередині й щиро сподівався, що вони не дадуть додаткового часу. Пляшка вже майже спорожніла, а мій кухоль досі лишався повним. Не хотілося завтра на роботі псувати і без того бідне повітря перегаром. Олег трохи розслабився й заспокоївся, тому тепер ліниво тягнув чіпси з крабом з великої пачки.

— Чуєш, я оце так задумався. Як же тобі, напевно, кайфово жити самому, — він голосно гикнув від надлишку пінного в організмі. — Ніхто мізки не пиляє...

Я мовчки закотив очі майже під самі брови — аж очні яблука заболіли.

Мій телефон завібрував від пізнього дзвінка з незнайомого номера. Ми обоє застигли у нерішучості, ніби терористи, що не чекали дзвінка від перемовників.

Хто ж там такий наполегливий серед ночі?)

Якщо вас зацікавив цей уривок, а вайб історії припав до душі - щиро запрошую до прочитання :) 
Не забувайте додавати у бібліотеки і залишати ваші коментарі - це неабияк надихає!

 

Бережіть себе!
Щиро ваша,
Юне Люмен ♥️

Шукайте мене також:  ✨Фейсбук ✨Букток ✨Інстаграм ✨Телеграм

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
25.07.2025, 19:46:59

А сукня на героїні - чиста провокація)))

Юне Люмен
25.07.2025, 19:56:04

Ніка Цвітан, Так і є :)
Але це вже в наступному розділі ❤️❤️❤️

avatar
Лея Морте
25.07.2025, 17:36:48

Якщо картинка - візуалізація Лейли, то саме такою я собі і уявляла)

Юне Люмен
25.07.2025, 18:04:07

Лея Морте, Дякую)

avatar
Тала Княжа
25.07.2025, 17:58:56

Чудово передано атмосферу чоловічих “глибоких” розмов за пивом , коли експерти з усього на світі збираються біля телевізора!

Юне Люмен
25.07.2025, 18:03:34

Тала Княжа, ахахаха, дякую за комплімент! Рада, що довга "практика" у подібних компаніях не минула даремно :)))

Інші блоги
Що таке право Глеха?
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Є над чим подумати.
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Передплата на Приборкувачку проклять
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
Присмерк Європи.
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Найкращі татка у моїх книгах до Дня батька
Вітаю! Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше