Нова книга, нові герої, нова істина.

Вчора я завершив роботу над другою частиною "Ключ до майбутнього".
Це був складний, захопливий і насичений етап творчості — багато сюжетних поворотів, розкриття персонажів, ідей про свободу вибору й силу людської волі.

А вже сьогодні розпочинаю нову історію.
Назва: "Сльози Сатурна"
Жанр: кіберпанк з відтінком нео-нуару.
У цьому світі — кіборги й андроїди, дощ і неон, змови, втрати і жадоба істини. Атмосфера важка, як ніч над мегаполісом. Якщо ці слова викликають у вас внутрішній відгук — запрошую до прочитання.

 

Далі буде тільки глибше, темніше і ...

AD_4nXfpBPv_sX_oz1foKtKOOPXMaanz4exUUa5LAwHeRLUpBuLBOOKuLhQXll47thvaR2yJJrUL5BWHsRZaY17gNRmmFqovygz7t4YVSWHszLfG7i8DPtCm3hv7zxi0jimn2XUsbjsg?key=TLktGiZRbdrZTHlFt2JxZQ

 

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марті Отем
23.07.2025, 21:35:37

Вітаю з новою історією) Захоплює! Успіхів книзі та багато читачів!❤️

Андре Буко
23.07.2025, 21:45:59

Марті Отем, Щиро дякую.

avatar
Сергіель Краель
23.07.2025, 21:35:40

Обкладинка крутезна.

avatar
Ромул Шерідан
23.07.2025, 21:33:04

Виглядає епічно!)

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Новини❤️
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
Комікс до нової глави "Хижачка..."
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Перший поцілунок. ❤️
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше