Магія слова
Друзі, чи помічали ви, що процес написання твору - це своєрідна терапія для вас? Наприклад, поганий настрій, тривожність, будь-які конфлікти чи проблеми, і у вас ще більше з'являється бажання сісти і щось написати. В мене працює однозначно. І тут зовсім не про натхнення, а про писменництво, як ліки від сладної реальності життя. Так, можна сказати, що ти тікаєш в свій маленький і затишний світ, поринаєш в нього з головою. Як результат - внутрішній стан поліпшується.
Нещодавно стала помічати, що чим більше та стабільніше пишу, тим легше стає з алергічним кашлем. Магія слова однозначно. Насправді, може бути і психосоматика. Але таким лікам я дуже рада)
Я нещодавно тут, але цей простір більше мене дисциплінує в неперервному написанні твору. Всім вдячна за підтримку, вона тут колосальна! На сторінці ви можете ознайомитись з новими розділами "Вона", виконую свій план "стабільності"))
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДійсно є таке. Це терапія для душі, найперше. Але тіло теж приймає від душі...
Romul Sheridan, Так, без душі ніяк...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати