Додано
23.07.25 14:41:57
Про підтримку... Чекаю на коментарі...
Підтримка. Яку тему ви хотіли б аби я про неї написала?
Блог 5
Ми усі потребуємо підтримки, але ховаємо твори під псевдонімом - як зробила я. Про те, що я пишу знають з близьких двоє чи то троє людей - не більше.
Чому саме не сказала? Бо в мене батьки такого не сприймають, кажуть: Це не робота. Лише витрата часу.
Я пишу те, мені подобається. Сиджу за телефоном. І вони говорять, що я постійно в телефоні. І не просто сиджу в телефоні, в створюю щось нове. Воно піде в майбутнє.
І чому я пишу про це?
Бо хочу підтримати тих, хто боїться зробити перший крок. Так, це важко. Визнаю на увесь Букнет. Та якщо у тебе є ціль написати історію, провести через її своїх читачів, то це СУПЕР! Можливо, я підібрала не те слово чи краще би сказала щось інше, але я хочу наголосити на тому, що кожен має право робити те, що хоче.
Хочеш писати романтичну історію, яка б осіла у людей, які читатимуть? Що тобі заважає? Люди? Критика? Я тебе прошу, посилай їх на три букви, і йди собі спокійно писати.
Хочеш написати фентезі, бойовик чи може відкрити новий жанр, світ? То запрошую до чернетки, і записуй нові ідеї. Не читай коментарі, якщо буде критика. Ти навчаєшся. Ти живеш. І це твоє письмо. Твої думки. Нехай гноблять чи топлять. Йди. І пиши.
Я буду поруч!❤️✨ Підтримаю, якщо буде потрібно!❤️✨ Любіть себе, а не тих критиків, які знеціюють ваші твори. Ви створюєте МЕГА-НЕЙМОВІРНІ світи, а вони думають як прожити наступний день.
Пиши. Надихайся. Люби себе, і своє творіння. Воно прекрасне.
Якщо дочитали до кінця, як вам мій блог? Яку далі тему писати?
Люблю вас кожного, мої любі!❤️✨ Нехай ваше світло сяє завжди, а темрява нехай зникає з вашого серця!
З вами Мелені Матхевен!✨ ❤️
Мелені Матхевен
309
відслідковують
Інші блоги
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Вітаю. Запрошую до оновлення! ✨✨✨ — Я за кавою... Кидаю і, забравши свою руку, таки йду до автомата, де саме забирає свою каву білявка в дуже короткій сукні. І це не дивно, бо по обіді жарить безбожно. Саме обираю
Всім привіт! Друзі, сьогодні знижки: ♥️«Сім'я для донечки» Ярослав думав, що просто їде оглянути будинок, який дістався йому в спадщину. Він не знав, що там на нього чекає маленька племінниця і жінка, яка
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПідписалася, бо стало цікаво))) надіюсь це взаємно, давайте підтримаємо одне одного)))
Вікторія Калиновська, Дякую за підписку!❤️✨ Я вже з вами!❤️✨
Ваш блог дуже потужний і справді дарує підтримку! Ця тема надзвичайно важлива, особливо для творчих людей. Ви маєте рацію: головне — писати для себе і любити свою справу, незважаючи ні на що. Ваші слова справді надихають не боятися робити перший крок.
Щодо наступної теми... Можливо, ви могли б написати про те, як знаходити натхнення у повсякденних речах або як боротися з творчим вигоранням? Це теж дуже актуальні питання для авторів.
Дякую за вашу щирість і світло!
Ася Рей, А я дякую вам за відгук! ❤️✨Обов'язково розгляну ці питання, і розповім на днях.
Моя місія нести любов! Тож несу її вам. Чекайте на наступні блоги!❤️✨
Це блог і про мене, у певній мірі. Що я є на Букнеті — не знає ніхто з мого оточення сім'ї й знайомих і друзів. Теж подейкують, що я постійно в телефоні. Думають, що я заробляю. У мене тут цілий світ з прекрасних авторів і їх творів. І трішки свого секретного світу;)
Romul Sheridan, Чиста правда. Автори підуть одне за одного, аби разом писати нові світи.❤️✨
Дякую ❤
Ваші блоги неймовірні, як і Ваша душа. Ви відчуваєте, що потрібно і як. І пофіг, хто там, і що думає. Ми творимо і це круто. Дякую за підтримку ❤
Сергіель Краель, ❤️❤️❤️
Дякую за такі слова! Бо саме це я думала днями. З моїх близьких тільки чоловік знає, що намагаюся знайти себе, і мати змогу заробляти цим. І мабуть ніколи не зізнаюся рідним) бо маю книги 18+... Думаю мене не зрозуміють) тим більше що я зараз безробітна через скорочення.
Маленька Мія, А я взагалі не працюю. В мене таке буває, коли я працюю, то натхнення немає писати. А це означає, що це не та робота, на якій я маю працювати.
Не бійтеся своїх творів. Вони уже у вас прекрасні. Нехай навіть ви зараз шукаєте себе, але знайте, якщо ви пишете з любов'ю, то ТВОРЧІСТЬ ЦЕ ВАШЕ ПОКЛИКАНННЯ.
Я розумію як важко коли хтось не підтримує, але ми автори одне за одного підемо горою.
Дякую, що відгукнулися!❤️✨ Нехай світло з'явиться у вашому серці!
Може маєте, якісь питання?
Таке наше суспільство… нажаль.
З моєї сім’ї знає мама і чоловік, а коли зависаю на букнет - чоловік завжди каже: «Треба почитати, шо ти там пишеш»
Мама чоловіка сказала б, що мені нема чим зайнятися і краще щось корисне робила би.
Але я тут…
З таємницею, яку далеко не всім готова показати))
Тамара Юрова, Ну так. Це так жахливо, коли таке говорять. Не приймають нашу творчість, яка для нас є сенсом життя. Ми несемо у словах правду і біль, кохання і зраду.
Але хто почує наші слова?
Дякую, що відгукнулися!❤️✨
Дуже хороший блог. Мабуть багато хто з нас на сайті приховує свою особистість. А раптом не зрозуміють? Й багато подібних питань. Натхнення вам)
Лада Короп, Саме так. Усі ховаються, а чи варто? Бо так краще. Дякую, що відгукнулися!❤️✨
Бажаю вам взаємно. Нехай ваше світло засяє і про вас дізнаються якомога більше людей. І рідні будуть пишатися, якщо ще не пишаються. ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Дякую, моя дорога за такі приємні слова!❤️✨
Все дуже класно і правильно написано) Далі я б написав про те, як найкраще написати анотацію, щоб вона "зачепила" і змусила людину додати до бібліотеки й почати читати))
Сергій Брандт, Добре, дякую вам, розгляну це питання!❤️✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати