Про підтримку... Чекаю на коментарі...

Підтримка. Яку тему ви хотіли б аби я про неї написала?

 

Блог 5

 

Ми усі потребуємо підтримки, але ховаємо твори під псевдонімом - як зробила я. Про те, що я пишу знають з близьких двоє чи то троє людей - не більше.

Чому саме не сказала? Бо в мене батьки такого не сприймають, кажуть: Це не робота. Лише витрата часу.

Я пишу те, мені подобається. Сиджу за телефоном. І вони говорять, що я постійно в телефоні. І не просто сиджу в телефоні, в створюю щось нове. Воно піде в майбутнє.

І чому я пишу про це?

Бо хочу підтримати тих, хто боїться зробити перший крок. Так, це важко. Визнаю на увесь Букнет. Та якщо у тебе є ціль написати історію, провести через її своїх читачів, то це СУПЕР! Можливо, я підібрала не те слово чи краще би сказала щось інше, але я хочу наголосити на тому, що кожен має право робити те, що хоче.

Хочеш писати романтичну історію, яка б осіла у людей, які читатимуть? Що тобі заважає? Люди? Критика? Я тебе прошу, посилай їх на три букви, і йди собі спокійно писати.

Хочеш написати фентезі, бойовик чи може відкрити новий жанр, світ? То запрошую до чернетки, і записуй нові ідеї. Не читай коментарі, якщо буде критика. Ти навчаєшся. Ти живеш. І це твоє письмо. Твої думки. Нехай гноблять чи топлять. Йди. І пиши.

Я буду поруч!❤️✨ Підтримаю, якщо буде потрібно!❤️✨ Любіть себе, а не тих критиків, які знеціюють ваші твори. Ви створюєте МЕГА-НЕЙМОВІРНІ світи, а вони думають як прожити наступний день.

Пиши. Надихайся. Люби себе, і своє творіння. Воно прекрасне.

Якщо дочитали до кінця, як вам мій блог? Яку далі тему писати?

Люблю вас кожного, мої любі!❤️✨ Нехай ваше світло сяє завжди, а темрява нехай зникає з вашого серця!

З вами Мелені Матхевен!✨ ❤️ 

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Підписалася, бо стало цікаво))) надіюсь це взаємно, давайте підтримаємо одне одного)))

Мелені Матхевен
01.08.2025, 15:39:18

Вікторія Калиновська, Дякую за підписку!❤️✨ Я вже з вами!❤️✨

avatar
Ася Рей
23.07.2025, 18:53:21

Ваш блог дуже потужний і справді дарує підтримку! Ця тема надзвичайно важлива, особливо для творчих людей. Ви маєте рацію: головне — писати для себе і любити свою справу, незважаючи ні на що. Ваші слова справді надихають не боятися робити перший крок.
Щодо наступної теми... Можливо, ви могли б написати про те, як знаходити натхнення у повсякденних речах або як боротися з творчим вигоранням? Це теж дуже актуальні питання для авторів.
Дякую за вашу щирість і світло!

Мелені Матхевен
23.07.2025, 19:50:14

Ася Рей, А я дякую вам за відгук! ❤️✨Обов'язково розгляну ці питання, і розповім на днях.
Моя місія нести любов! Тож несу її вам. Чекайте на наступні блоги!❤️✨

avatar
Ромул Шерідан
23.07.2025, 15:38:10

Це блог і про мене, у певній мірі. Що я є на Букнеті — не знає ніхто з мого оточення сім'ї й знайомих і друзів. Теж подейкують, що я постійно в телефоні. Думають, що я заробляю. У мене тут цілий світ з прекрасних авторів і їх творів. І трішки свого секретного світу;)

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
23.07.2025, 17:05:27

Romul Sheridan, Чиста правда. Автори підуть одне за одного, аби разом писати нові світи.❤️✨

avatar
Сергіель Краель
23.07.2025, 15:08:40

Дякую ❤
Ваші блоги неймовірні, як і Ваша душа. Ви відчуваєте, що потрібно і як. І пофіг, хто там, і що думає. Ми творимо і це круто. Дякую за підтримку ❤

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
23.07.2025, 16:33:53

Сергіель Краель, ❤️❤️❤️

avatar
Маленька Мія
23.07.2025, 15:04:58

Дякую за такі слова! Бо саме це я думала днями. З моїх близьких тільки чоловік знає, що намагаюся знайти себе, і мати змогу заробляти цим. І мабуть ніколи не зізнаюся рідним) бо маю книги 18+... Думаю мене не зрозуміють) тим більше що я зараз безробітна через скорочення.

Мелені Матхевен
23.07.2025, 16:17:01

Маленька Мія, А я взагалі не працюю. В мене таке буває, коли я працюю, то натхнення немає писати. А це означає, що це не та робота, на якій я маю працювати.
Не бійтеся своїх творів. Вони уже у вас прекрасні. Нехай навіть ви зараз шукаєте себе, але знайте, якщо ви пишете з любов'ю, то ТВОРЧІСТЬ ЦЕ ВАШЕ ПОКЛИКАНННЯ.
Я розумію як важко коли хтось не підтримує, але ми автори одне за одного підемо горою.
Дякую, що відгукнулися!❤️✨ Нехай світло з'явиться у вашому серці!
Може маєте, якісь питання?

avatar
Тамара Юрова
23.07.2025, 15:10:26

Таке наше суспільство… нажаль.
З моєї сім’ї знає мама і чоловік, а коли зависаю на букнет - чоловік завжди каже: «Треба почитати, шо ти там пишеш»
Мама чоловіка сказала б, що мені нема чим зайнятися і краще щось корисне робила би.
Але я тут…
З таємницею, яку далеко не всім готова показати))

Мелені Матхевен
23.07.2025, 16:12:00

Тамара Юрова, Ну так. Це так жахливо, коли таке говорять. Не приймають нашу творчість, яка для нас є сенсом життя. Ми несемо у словах правду і біль, кохання і зраду.
Але хто почує наші слова?
Дякую, що відгукнулися!❤️✨

avatar
Лада Короп
23.07.2025, 15:23:07

Дуже хороший блог. Мабуть багато хто з нас на сайті приховує свою особистість. А раптом не зрозуміють? Й багато подібних питань. Натхнення вам)

Мелені Матхевен
23.07.2025, 16:09:16

Лада Короп, Саме так. Усі ховаються, а чи варто? Бо так краще. Дякую, що відгукнулися!❤️✨

Бажаю вам взаємно. Нехай ваше світло засяє і про вас дізнаються якомога більше людей. І рідні будуть пишатися, якщо ще не пишаються. ❤️❤️❤️

Мелені Матхевен
23.07.2025, 16:08:22

Світлана Романюк, Дякую, моя дорога за такі приємні слова!❤️✨

avatar
Сергій Брандт
23.07.2025, 14:44:43

Все дуже класно і правильно написано) Далі я б написав про те, як найкраще написати анотацію, щоб вона "зачепила" і змусила людину додати до бібліотеки й почати читати))

Мелені Матхевен
23.07.2025, 14:56:23

Сергій Брандт, Добре, дякую вам, розгляну це питання!❤️✨

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Угода підписана. Попереду весілля...
Вітаю. Запрошую до оновлення! ✨✨✨ — Я за кавою... Кидаю і, забравши свою руку, таки йду до автомата, де саме забирає свою каву білявка в дуже короткій сукні. І це не дивно, бо по обіді жарить безбожно. Саме обираю
Знижка на "Сім'я для донечки" і не лише...
Всім привіт! Друзі, сьогодні знижки: ♥️«Сім'я для донечки» Ярослав думав, що просто їде оглянути будинок, який дістався йому в спадщину. Він не знав, що там на нього чекає маленька племінниця і жінка, яка
Ніжність зі знижкою!❤️
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше