Додано
22.07.25 14:34:08
Мені здається, почалось щось не те...
Привіт, мої любі!
❣️ Сподіваюся, ваш день минає за планом :)
Бо наша історія "(не) Чужий мені" продовжує рухатися вперед до логічного завершення! Екватор передплати вже позаду, але найголовніше — фінал історії — очікує нас десь вже дуже близько.
Сподіваюся, Маграрита і Ростислав прижилися у ваших серцях так само міцно, як і в моєму. Чесно, не знаю, як прощатимуся з ними, але тішу свою душу думкою, що на сторінки завершеної історії завжди можна повернутися.
Принагідно хочу нагадати, що саме час придбати доступ, поки діє ціна передплати і отримати ексклюзивну можливість читати оновлення одними з перших
❣️ Ось вам невеличкий погляд крізь шпаринку подій у сюжеті:
"Злітаю на другий поверх, серце скажено гупає в грудях, відбиваючи тривожний ритм галопу. Добре, що все необхідне вже давно зібране. Не за таких умов я планував їхати в лікарню, але, як вже давно відомо, доля має на нас інші плани. Кинув сумки в багажник і прислухався — сирен швидкої не чути й близько."
Бережіть себе!
Щиро ваша,
Юне Люмен ♥️
Шукайте мене також: ✨Фейсбук ✨Букток ✨Інстаграм ✨Телеграм
Юне Люмен
1284
відслідковують
Інші блоги
Вітаю. Хто ще не читав ранкове оновлення Демона? Селтер таки скористався правом Глеха. І... Читаємо спойлер і біжемо читати розділ. Кара богів не змушує себе чекати. Повітря в храмі вмить стає крижаним, а вогонь у чашах
Саме так називається розділ історії про попаданку Лідію, який вийшов сьогодні. Лідія, яка впевнена, що знає канон і може все передбачити, несподівано стикається ніс до носа із бойовим магом. Історія ще не почалась,
Сьогодні ПРИБОРКУВАЧКА ПРОКЛЯТЬ надійшла в передплату. Дякую всім, хто підтримував книгу і мене разом з нею)) Автору завжди приємно бачити зацікавленність читачів у його творчості❤️ Завтра вдень о 14-й вийде бонусна
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Вітаю!
Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Лана Рей, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати