Додано
22.07.25 14:23:07
Хто Я?
В багатьох авторів на букнет (вказати всіх немає змоги, а обрати когось одного було б нечесно) я побачила челендж: "Я - письменниця".
Мій список буде не дуже великим, але я намагалася додати в нього трошки гумору і буденних реалій, тому ось вам моя версія:
-
Я письменниця, яка відкриває ноутбук, щоб писати... і через 2 години знає, чим зараз живе шиншила з Японії.
-
Я письменниця, і мій творчий процес — це 5 хвилин натхнення і 2 години боротьби з холодильником, в якому та сама шиншила з Японії і повішалася.
-
Я письменниця, і в моїх планах — написати 1000 сторінок. На ділі — перечитати 1000 мемів про письменників.
-
Я письменниця, в якої є 47 зошитів, 18 блокнотів, 5 додатків для нотаток і всі вони порожні, бо всі думки в голові.
-
Я письменниця, яка іноді так заглиблюється в створення героя, що починає йому заздрити: у нього принаймні сюжет є!
Ось така письменниця я, але вже ж яка є.
Анна Марк
43
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..."
І ось що він відповів:
Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВи крута!
❤️❤️❤️А шиншилу шкода(ʘᴗʘ✿)Зняти, відкачати, нагодувати і поцілувати❤️
Ви классна письменниця. В мене хто зна скільки чернеток в ворді. Але якщо щось треба нічого не знайдеш. А ще в мене є зошит з плямами кави. Там принаймі можна щось знайти)))
Анна Марк, Це точно. Там ще котячі лапи є.
Класно!))) Шиншила в холодильнику! Щойно її побачив! Ах -ха - ха... Вона всюди тепер)))))
Анна Марк, ❤️☺️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати