Творчі блоки...

Творчі блоки. Сьогодні поговоримо про це. Запрошую вас до читання...❤️✨

 

Блог 4

 

Як долати творчі блоки, або чому вони з'являються?

Кожен успішний автор проходив через творчі блоки. Це нормально. Звісно для автора це катастрофа, бо має бути написана історія, а вона навіть не розпочата. І тут з'являється хаос.

Як повернути собі цей стрижень писання? Це дуже просто:

Змініть обстановку.

Йдіть писати там, де ви ще ні разу не були (в парк, біля озера, а, можливо, захочете в бібліотеку) До речі, уявила я про бібліотеку, як ти сидиш серед книжок запах кімнати, пилу. Це так неймовірно бібліотека принесе тобі задоволення, бо ти знатимеш, колись твоя книга стоятиме на полиці.

Придбайте щось таке про що мріяли - це допоможе вам надихнутися.

А головне пишіть погані чернетки. Хай вони здаються вам поганими. Та коли повернетеся до них назад, побачите свій текст, і будете вражені.

І так творчі блоки - це нормально. У всіх буває. Навіть у мене, і часто.

Як я долаю?

Стараюсь про це не думати, хоча дуже складно. Читаю книги, аби свої думки затопити в гавані. Або дивлюся фільми.

І не думайте, що ви "негарна авторка" чи може "нездатні писати". ВИ УНІКАЛЬНІ! Кожен жанр автора по-своєму смачний. І ви не повинні боятися писати, просто пишіть. А те, що до вас приходять різні думки страху чи невдачі, які вам нагрузили - ЗАБУДЬТЕ!!! Ви ОСОБЛИВІ АВТОРИ!!! Я вірю, що кожна ваша книга потрапить у рейтинги, або ж її помітять ті, які вони будуть до душі. І головне ледь не забула - НЕ ДУМАЙТЕ ПРО ТЕ, ЩО СКАЖУТЬ ІНШІ - ПИШІТЬ І ТВОРІТЬ! НЕХАЙ ГОВОРЯТЬ, НЕХАЙ ЗАЗДРЯТЬ. ТА ЇМ ВІД ЦЬОГО ЛЕГШЕ НЕ СТАНЕ, А ВИ СТРАЖДАТИМЕТЕ. ВОНО ВАМ ТРЕБА?

Надіюсь, що мій блог був вам корисний!❤️✨ Пишіть, які ще теми хочете розібрати. Писатиму для вас і надихатиму.

ДЯКУЮ МОЇ ЛЮБІ!❤️✨

З вами Мелені Матхевен!✨❤️

До скорої зустрічі!❤️✨

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
22.07.2025, 13:53:55

Такий позитивний блог)))♥️ Особливо сподобалось про погані чернетки)))

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
22.07.2025, 16:03:37

Ніка Цвітан, Звісно, що є. Навіть курси, вони здається набагато кращі, бо непотрібно їхати вчитися, і можна дистанційно, якщо звісно хочете бути без диплома.

avatar
Олесь Король
22.07.2025, 10:46:15

Я не відношуся до успішних авторів але блоки бувають.

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
22.07.2025, 13:23:11

Олесь Король, ❤️❤️❤️

avatar
ЛЄНУАР ЛЮМ’ЄР
22.07.2025, 10:40:45

Для подолання творчих блоків потрібен дофамін, тому, коли не пишеться, необхідно зробити щось, що у вас гарно виходить, і саме від цього процесу покращиться настрій, зʼявиться впевненість у своїх силах та повернеться бажання продовжувати працювати над книгою.♥️

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
22.07.2025, 12:28:20

ЛЄНУАР ЛЮМ’ЄР, Так, ви праві!❤️✨ Дякую, що завітали!❤️✨

Дякую за корисний блог. І нехай цих блоків ніколи не буде. ❤️❤️❤️

Мелені Матхевен
22.07.2025, 12:26:47

Світлана Романюк, Погоджуюсь, дякую, що завітали!❤️✨

avatar
Сергіель Краель
22.07.2025, 10:59:10

Дякую за Ваш блог. Він дуже чудовий і корисний.

Мелені Матхевен
22.07.2025, 12:26:25

Сергіель Краель, Дякую за приємні слова!❤️✨

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Угода підписана. Попереду весілля...
Вітаю. Запрошую до оновлення! ✨✨✨ — Я за кавою... Кидаю і, забравши свою руку, таки йду до автомата, де саме забирає свою каву білявка в дуже короткій сукні. І це не дивно, бо по обіді жарить безбожно. Саме обираю
Знижка на "Сім'я для донечки" і не лише...
Всім привіт! Друзі, сьогодні знижки: ♥️«Сім'я для донечки» Ярослав думав, що просто їде оглянути будинок, який дістався йому в спадщину. Він не знав, що там на нього чекає маленька племінниця і жінка, яка
Ніжність зі знижкою!❤️
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше