Додано
22.07.25 10:03:56
Давайте познайомимося з новими героями!
Поки книга ще не вийшла, давайте познайомимося з новими героями. Ви ще не можете дізнатися, що вони роблять, як виглядають, чого прагнуть. Проте я можу назвати вам імена, це неабияка розкіш, адже самі вони десь день спілкувалися, перш ніж назватися одне одному.
Алія - ні, не арабське, а від англійського аліен, чужинка.
Цауберт - від німецького ферцауберт (verzaubert) зачарований.
Селін - від імені богині Місяця.
Марен - той, що бачив смерть (від імені Мари)
Штерна - маленька зірочка.
Фойріг - пристрастне полум'я.
Можете спробувати вгадати, хоч приблизно, які у кого відносини та характери. Бо ми ж говоримо про імена які відображають шлях героїв. Дорече, чотири з шести персонажів - арахніди, а двоє - ельфи.
Crown Horror
91
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Привіт, любі читачі! ✨ Сьогодні я маю для вас дещо справді особливе. Запрошую всіх долучитися до неймовірного літературного флешмобу «Золоті фантазії»! Для мене велика радість підтримати цю ініціативу, адже це перший
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Запрошую до прочитання моєї книги, хочу отримати відгук та/або критику:)! Раптом Влад викидає рештки від сигарети. — Давай пройдемось, не для чужих вух. Дає мені руку, я здивовано дивлюсь на неї й поки не встигаю
Любі мої читачі! ❤️У мене для вас одразу дві неймовірні новини!Перша — перший том нашої історії повністю завершено! Якщо ви чекали, поки книга буде написана повністю, щоб прочитати її одним махом — саме час зануритися
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже цікаво! Давненько підписаний на Вас, але ще так і не знайомий з Вашим доробком. З коментарів бачу, що цікавий. Обов'язково читатиму)
Crown Horror, Щиро бажаю Вам сил і натхнення! Експеремент — добре. Щодо оновлень — правда. Але суть далеко не в цьому. Найбільше важливим є Ваше самовираження й відгуки читачів. Навіть якщо їх не багато. А це значить, що Ваш світ, що Ви створили — живе:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати