Я письменник

Я письменник, навіть якщо інші кажуть, що графоман.

 

Я письменник, і я спеціально написала твір на 600 сторінок, щоб учням солодко жилося.

 

Я письменник, як лідер думок я не пишу матів, а сама вигадую матюччя.

 

Я письменник, поняття "ніч" та "сон" для мене відносні.

 

Я письменник, і не дай Сантіссіма, хтось почне шарудіти по дому, коли я пишу.

 

Я письменник, зберігаю повну шухляду списаних зошитів, які продаду у музей.

 

Я письменник, тож хай класики літератури шукають собі нову квартирку.

 

Я письменник, у мене голова болить від ненаписаних творів, а не від погоди.

 

Я письменник, який пише дурнів та клоунів з реального прототипу. Хто там хоче мене образити?

 

Я письменник, і мене бісить, коли печатають попсу типу мемуарів ютубера чи його банан.

 

Я письменник, тож це я диктую училці, де і як поставити кому, не навпаки.

 

Я письменник, та це не значить, що мені подобається заповнювати звіти у ворлд і що я буду це робити.

 

Я письменник, це не робота, це - стан душі!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
21.07.2025, 23:34:00

Круто написано. У мене теж є шухляда із зошитами.)) Натхнення та багато нових ідей.

Показати 2 відповіді
Лана Рей
22.07.2025, 10:21:27

Crown Horror, Мої зошити теж вже переписані, але рука не підіймається викинути. ))

avatar
Ліна Діксон
21.07.2025, 21:13:47

Хахаххах, диктувати училці, де поставити кому, це потужно))

Crown Horror
22.07.2025, 09:55:03

Ліна Діксон, Якось одна така сказала мені, що слова "кішка" не існує, і я їй втирала 5 хвилин, а як ще називати кота жіночого роду?! Дорече, вчилку можна замінити на Авраменко, хто в темі той в темі.

avatar
Сергій Брандт
21.07.2025, 23:36:18

Мене теж бісить, коли друкують попсу, якою вже забито 90% Букнету((

Crown Horror
22.07.2025, 09:53:46

Сергій Брандт, Так це тренд. Типу він інфоциган курси у книгах, біографії блогерів, написані гострайтерами, усілякі там напівпорожні книги типу "знищ цей щоденник" (ця мода вже пройшла)

avatar
Світлана Фоя
21.07.2025, 23:50:55

Кожен рядок - моцний, глибоко забитий свай. )

avatar
Ромул Шерідан
21.07.2025, 22:27:14

Заявка капітальна! Респект;)

avatar
Тамара Юрова
21.07.2025, 19:55:06

Вау!!!
Блог вийшов цікавим! Дякую, що поділилися)

Crown Horror
21.07.2025, 19:56:39

Тамара Юрова, Це жиза, можете десь поділитися і доповнити

Інші блоги
А от тепер почнеться спека ☢️☢️☢️
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Передплата на "Іграшку Тирана", та купа пригод!❤️
Всім привітик!✋ На книгу ІГРАШКА ТИРАНА відкрито передплату, і....я вважаю що вам варто якомога скоріше придбати цю книгу, поки вона коштує так дешево.❗Адже це буде величезна (планується БІЛЬШЕ НІЖ СТАНДАРТНІ 150 СТОРІНОК)
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Рецензія. Сергій Більцан "Темні історії Малефича"
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Токсичність у всіх її проявах...
Багато мене питались: чому я вирішила написати трохи дитячу історію кохання) Скажу Вам чесно, що перш ніж найти своє, треба пройти трохи "дивні" стосунки, щоб цінувати по-справжному... Отож, зануюрюємось у світ "токсіків"
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше