Чому з'являються сумніви?

Усім привіт! Надіюсь, що чекали..

Блог 3

 

Тож чому з'являються у нас сумніви?

Можна вважати, що сумніви також вигадані нами. Вони не повинні з'являтися у нас, бо ми маємо писати, і ні на хвилину у собі не сумніватися. Та часто цей стереотип ламається, мов гілка під ногами.

Сумніви підкрадаються тоді, коли ви не впевнені у тому чи гарно написали. Та чи варто це сприймати так близько до серця? Моя порада: ЦЕ ШКОДИТЬ ЗДОРОВ'Ю!!!

Краще написати чернетку. Дозволити відпочити собі, і тексту хоча б трохи. Відволікайтесь на буденні справи, а потім повертайтеся назад. Коли ви будете на цьому застрягати - на своїх сумнівах, то можете зламатися як годинник.

Не дозволяйте своїм думкам полонити собою. Сумніви інколи добре, але часто вони стають проблемою.

Тож як вам блог? Писати  ще? Якщо так, то на які теми? Пишіть у коментарях... ❤️✨

З вами Мелені Матхевен! ❤️✨

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Якщо сумніви занадто надокучливі, то рекомендую їх покласти у спеціальний бокс для сумнівів. В "Аврорі" продається. Берете, кладете, хай вони там посидять якийсь час і почнуть сумніватись у самих собі, і сил на вас уже не вистачить.

Мелені Матхевен
21.07.2025, 21:35:17

Жерар Загнизвидезький ІІ, Це точно. Класний лайфхак. Дякую! ❤️✨

avatar
Оксана Павелко
21.07.2025, 20:20:26

Я вже не так вже й мало опублікувала книг, одна понад два тижні займала друге місце за жанром, але ось почала публікацію свого першого рукопису, і тут мене вперше спіткав внутрішній конфлікт. Я почала сумніватися, а як її сприймуть? Хоч вже й чекають, бо окремий цикл макро-прологу створила, і ту історію чекають, і все одно, мені важко переступити ту купу сумнівів, які я собі на вигадувала.

Показати 2 відповіді
Оксана Павелко
21.07.2025, 20:53:40

Мелені Матхевен, І вам дякую ☺️❤️

Згодна ,тому все пишу в чорнетку не заморочуючись ,а коли доходить черга викладати на сайт то редагую напередодні . маючи великий запас в чорнетках я можу щось додавати або змінювати в залежності від того як справа розвивалась далі

Мелені Матхевен
21.07.2025, 19:46:17

Вікторія Ляховець, Ви правильно робите. Сумніви потрібно прибирати з голови, і насолоджуватися натхненням. Тож, що ви б хотіли бачити в наступному блозі, цікава ваша думка?❤️✨

Дуже надихаюче й чесно! Сумніваюся постійно, без цього не можу. Дякую за блог. Пишіть ще — хочеться читати про ваш досвід і підтримку. Можливо, про творчі блоки або страх критики?

Мелені Матхевен
21.07.2025, 19:39:03

Світлана Романюк, Не сумнівайтеся, дійте! Якщо будете сумніватися втратите себе. Переступайте через сумніви, вони недоречні. Добре, тоді розглядатиму ваші теми. Дякую, що написали!❤️✨

avatar
Лана Рей
21.07.2025, 18:45:24

Дуже точно підмічено. Дякую за цікавий блог.

Мелені Матхевен
21.07.2025, 19:37:47

Лана Рей, А я вам дякую за те, що прочитали. ❤️✨ Щоб ви хотіли аби я написала в наступному блозі? Цікаво почути вашу думку!

avatar
Сергій Брандт
21.07.2025, 18:50:15

Пишіть про комунікацію в блогах. Про просування (як краще писати в інстаграмі/телеграмі). Поради для анотацій та вибору ключів "у тексті є..."

Мелені Матхевен
21.07.2025, 19:37:00

Сергій Брандт, Ух ти, дякую за пораду! Згодом напишу..❤️✨

Інші блоги
Оновлення книги..❤
Оновлення книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі. Готуйтеся, емоції будуть зашкалювати.. Колишня Макса увірвалася в офіс, щоб одним махом зруйнувати все. Невеликий уривок: — Париж? Ти це
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше