Додано
21.07.25 12:18:58
Для чого потрібно читати вашу книгу?
Сьогодні в threads мені задали доволі цікаве запитання, яке змусило мене замислитися:
Чому люди мають схотіти прочитати саме мою книгу?
І дійсно, чому?
Бо вона моя? Бо я вважаю її цікавою? Бо я вклала в неї час, серце і душу і сподіваюся, що вона відгукнеться комусь ще?
Наразі більшість читачів шукають книги, які будуть їх розважати, а я не можу сказати, що моя саме така. Вона про емоції, а не для компенсації чогось відсутнього. Людям не має «чогось бракувати», щоб хотіти її читати.
Тож питання до вас:
Чому люди мають схотіти прочитати саме вашу книгу?
Анна Марк
43
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..."
І ось що він відповів:
Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТак... просто так...)))
Анна Марк, Оцініть)) На любителів. Але моя збірка поезій вже більше тижня номер 1 топу поезія;) буду радий побачити Ваш коментар під нею;)
Зараз у житті так мало веселих, добрих та щасливих історій...
Не кожен може поїхати на море...
Не завжди хочеться сміятися...
Але у моїх читачі знайдуть море позитиву, Одеське сонечко, неймовірний гумор та яскравих героїв, яких неможливо не полюбити )))
Олеся Глазунова, Дуже дякую Вам! Дійсно важливо мати літературу, яка буде не тільки розбирати серце, але й літературу, що буде сцілювати.
О, я колись думала запустити такий челендж) Прекрасне і правильне питання!
Відповідь для різних книг трошки різна, але головне:
Бо вона занурить вас у чуттєвий світ заборонених фантазій, проведе через цікавий сюжет по сходинках якісного тексту, написаного літературною мовою, і завершиться емоційним фіналом ❤️
Анна Лященко, ❤️❤️❤️
Якщо ви хочете напруженого кінематографічного сюжету, загадковості й ефектного розслідування від сильної й розумної героїні, помсти за вбивство і несподіваного фіналу — вам до "Тиші після сигналу" — https://booknet.ua/book/tisha-pslya-signalu-b440104 ❤️
Оновлення — щодня о 6:00, крім вихідних.
Також, якщо є бажання трохи магії та ілюзій, які мало не зруйнували шлюб, на фоні нової ювелірної технології та змови навколо неї, вам до "Семи граней обману" — https://booknet.ua/book/sm-granei-obmanu-b438794 ❤️
Сергій Брандт, То будемо вважати його так званим "авторським" словом і писати як нам схочеться. Бо все життя його так пишу і жодного разу мене word не виправив .-.
Чому мою (мої)? Бо сюжети оригінальні)) Як мінімум!
Анна Лященко, І то правда :з
Тому що мої романи - не про ідеальну і недосяжну мрію, яка тільки ще більше вводить у депресію і вселяє очікування, абсолютно відірвані від реальності (ну, не може кожна вийти заміж за мільйонера і за боса!), а про поліпшену версію щасливої реальності, яка доступна кожній!
Лілія Зелена, Це чудово, бо іноді дійсно не вистачає того відчуття "досяжності".
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати