Для чого потрібно читати вашу книгу?

Сьогодні в threads мені задали доволі цікаве запитання, яке змусило мене замислитися: 

Чому люди мають схотіти прочитати саме мою книгу?

І дійсно, чому?

Бо вона моя? Бо я вважаю її цікавою? Бо я вклала в неї час, серце і душу і сподіваюся, що вона відгукнеться комусь ще?

Наразі більшість читачів шукають книги, які будуть їх розважати, а я не можу сказати, що моя саме така. Вона про емоції, а не для компенсації чогось відсутнього. Людям не має «чогось бракувати», щоб хотіти її читати.

Тож питання до вас:

Чому люди мають схотіти прочитати саме вашу книгу?

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ромул Шерідан
21.07.2025, 14:02:03

Так... просто так...)))

Показати 2 відповіді
Ромул Шерідан
21.07.2025, 15:41:27

Анна Марк, Оцініть)) На любителів. Але моя збірка поезій вже більше тижня номер 1 топу поезія;) буду радий побачити Ваш коментар під нею;)

avatar
Олеся Глазунова
21.07.2025, 13:35:29

Зараз у житті так мало веселих, добрих та щасливих історій...
Не кожен може поїхати на море...
Не завжди хочеться сміятися...

Але у моїх читачі знайдуть море позитиву, Одеське сонечко, неймовірний гумор та яскравих героїв, яких неможливо не полюбити )))

Анна Марк
21.07.2025, 13:41:32

Олеся Глазунова, Дуже дякую Вам! Дійсно важливо мати літературу, яка буде не тільки розбирати серце, але й літературу, що буде сцілювати.

avatar
Мрія Чарівна
21.07.2025, 12:23:47

О, я колись думала запустити такий челендж) Прекрасне і правильне питання!
Відповідь для різних книг трошки різна, але головне:

Бо вона занурить вас у чуттєвий світ заборонених фантазій, проведе через цікавий сюжет по сходинках якісного тексту, написаного літературною мовою, і завершиться емоційним фіналом ❤️

Показати 5 відповідей
Мрія Чарівна
21.07.2025, 13:36:56

Анна Лященко, ❤️❤️❤️

avatar
Сергій Брандт
21.07.2025, 13:19:32

Якщо ви хочете напруженого кінематографічного сюжету, загадковості й ефектного розслідування від сильної й розумної героїні, помсти за вбивство і несподіваного фіналу — вам до "Тиші після сигналу" — https://booknet.ua/book/tisha-pslya-signalu-b440104 ❤️
Оновлення — щодня о 6:00, крім вихідних.

Також, якщо є бажання трохи магії та ілюзій, які мало не зруйнували шлюб, на фоні нової ювелірної технології та змови навколо неї, вам до "Семи граней обману" — https://booknet.ua/book/sm-granei-obmanu-b438794 ❤️

Показати 3 відповіді
Анна Марк
21.07.2025, 13:34:34

Сергій Брандт, То будемо вважати його так званим "авторським" словом і писати як нам схочеться. Бо все життя його так пишу і жодного разу мене word не виправив .-.

avatar
Анна Лященко
21.07.2025, 13:23:44

Чому мою (мої)? Бо сюжети оригінальні)) Як мінімум!

Анна Марк
21.07.2025, 13:30:43

Анна Лященко, І то правда :з

avatar
Лілія Зелена
21.07.2025, 12:26:18

Тому що мої романи - не про ідеальну і недосяжну мрію, яка тільки ще більше вводить у депресію і вселяє очікування, абсолютно відірвані від реальності (ну, не може кожна вийти заміж за мільйонера і за боса!), а про поліпшену версію щасливої реальності, яка доступна кожній!

Анна Марк
21.07.2025, 12:33:20

Лілія Зелена, Це чудово, бо іноді дійсно не вистачає того відчуття "досяжності".

Інші блоги
Дотик весни. Спалах кохання. Знижка.
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Відповідь від Штучного Інтелекту
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..." І ось що він відповів: Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше