Поламаний графік + пояснення.

Вітаю) 

Зібралась з силами, щоб нарешті поговорити про свій розклад виходу розділів. Раніше я писала, що буде по два розділи через день. І спочатку я дотримувалась цього, повідомляла про затримки, але зараз все пішло геть не так як то має бути.

Життєві обставини ставлять рамки щодо часу. Тому розділи не виходять чітко по графіку. Це моя провина. Я шукаю свій темп, намагаюсь приділяти плануванню час, але смае в такі моменти все йде зовсім не так, як я того хотіла. 

Тому поки без чіткого графіку. Я старатимусь виставляти один розділ на день. 

І щиро прошу вибачення, перед читачами, що чекають на розділи!

Дякую за те, що поряд!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Мені дуже важко на початку було влитись в якийсь графік ,бо натхнення не працює таким чином ))) Якщо писала через силу то це одразу позначалось на якості написаного . Тому новий твір я почала викладати тільки коли в чорнетках вже зберігалось 60 глав ,і це було моє найкраще рішення . На мене перестали тиснути ці рамки і обов'язки перед читачами . Я змогла отримувати справжню насолоду від процесу .Тепер тільки редагую ,вичитую перед тим як викласти черговий розділ . Ну і пишу чисто коли маю непереборне бажання та натхнення .

Показати 2 відповіді

Enn Berns, Нема за що ))) На початку мені хотілось ділитись одразу всім що я пишу , навіть толком не редагувала , викладала чим швидше . А тоді зрозуміла що потрапила в пастку , що люди чекають щоденних викладок , а я інколи просто не можу . В мене захворів тато і інколи взагалі ні на що сил не було . Так процес творчості перестав приносити задоволення , став радше обовʼязком . То ж тепер знайшла для себе цей спосіб , зараз в чорнетках є чотири твори які я пишу коли маю бажання і не поспішаю ними ділитися . І є одна книжка яку я пишу ледь не через силу бо вже половина написана , а натхнення покинуло мене і я навіть сама не знаю що там має бути далі .

avatar
Іва Дюваль
21.07.2025, 09:39:18

Нічого страшного! Головне щоб все у вас було добре!
:)

Enn Berns
21.07.2025, 09:40:41

Іва Дюваль, Дякую!

Інші блоги
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
✨ Шалені емоції та магія «золотих фантазій»! Дякую
Дорогі читачі та колеги-автори! Я досі перебуваю у приємному шоці й навіть не очікувала, що мій перший літературний флешмоб «Золоті фантазії» збере таку величезну кількість однодумців! Коли я все це задумувала, то
"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
✨«золоті фантазії»✨
Привіт, любі читачі! ✨ Сьогодні я маю для вас дещо справді особливе. Запрошую всіх долучитися до неймовірного літературного флешмобу «Золоті фантазії»! Для мене велика радість підтримати цю ініціативу, адже це перший
Хір ві гоу егейн
Вітаю! По-перше: дякую! Усім, хто хвилювався, підтримував та писав слова підтримки. Усе це я бачив, усе це я дуже сильно ціную. Піпець, скажімо так, ще не завершився, але завершилася його "гаряча стадія", та і я втомився
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше