Книги написані з душею...

Привітики☺️✨️
Спроба №2 (попередній блог видалила, бо весь текст поїхав кудись не туди).
Сьогодні до мене завітала муза, тож я зробила промо циклу "Більше, ніж почуття..."✨☀️ Якщо ви ще не читали цих книг —  ласкаво прошу) Коментарі вітаються❤️


1. Це вище небес та сильніше нас
Анотація:

З дитинства Рита знала про біль...
Її сім'я розсипалася неначе картковий будиночок, а дівчина залишилася в оточенні уламків щастя.
Минули роки і їй нарешті посміхнулася удача. Рита отримала можливість три місяці пожити в будинку київського бізнесмена Кирила Віталійовича Гончарука. А все завдяки його благодійній ініціативі "Подаруй щасливе життя".
Та чи дійсно життя стане щасливим?
Можливо, відповідь на це питання зможе надати син мецената — красень Ден. Проте він занадто вітряний та непостійний...

 

2. Та, що приручила диявола
Анотація:

Їхня зустріч була запланована на небесах? Ні! Саме пекло звело свого диявола з його долею — дівчиною, що попри розбите серце, підкорить хижого звіра.
Невже у світі, який наповнений небезпекою є місце для кохання? А, можливо, Сталкер зробив помилку коли віддався почуттям і забув, що лідер ворожого угрупування не пробачає образ.
Минуле вже на порозі, а карма  — стерво й завжди забирає своє по праву...

3. Я обираю...Тебе
Анотація:

Герої книги "Та, що приручила диявола" готові поділитися своєю історією.
Юля — красуня з яскравим характером.
Кіт — права рука боса Фантомів, самовпевнений і до біса привабливий.
Лютий — блакитноокий романтик зі сталевим пресом і ніжною душею.
То кого ж обере Юля?

 

4. Мій (не) покірний демон
Анотація:

Кассандра — донька патрона мексиканського наркокартелю.
Токс — брат короля кримінального Києва.
Він звик бути сильним. Життя змусило...
Одного разу демон із нефритовими очима закохався, але його обраниця віддала перевагу іншому. Відтоді біль став його вірним супутником.
Проте все зміниться, бо доля надто хитра, щоб ображати свого темного лицаря.
Кохання — це подарунок чи покарання?
А чи можливо одружитися без кохання?
Як опиратися своїм темним бажанням?
Усі відповіді ви знайдете у цій книзі. Гаряче та небезпечно? ТАК!

P.S. завжди радію новим підписникам☀️❤️❤️
Хорошого дня вам та мирного неба☺️❤️

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Стільки відгуків хороших ))) Додаю і собі до бібліотеки. Я вчора так старанно пост писала. Наповнювала візуалізаціямии, посиланнями … натиснула додати в все пропало , психонула і бажання пройти той квест спочатку в мене начисто зникло )))

Показати 2 відповіді

Анжеліка Горан, ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Вереск
20.07.2025, 17:27:00

Одну прочитала, читаю другу)) шикарні книги ❤️

Анжеліка Горан
20.07.2025, 17:34:53

Анжеліка Вереск, Дякую❤️❤️

avatar
Марина Тітова
20.07.2025, 17:10:52

Прекрасні та емоційні книги))) Нехай частіше їх читають ❤️

Анжеліка Горан
20.07.2025, 17:34:40

Марина Тітова, Дякую❤️❤️ Було б чудово☺️

avatar
Лана Рей
20.07.2025, 15:26:02

Чудові книги. Успіхів та натхнення. ❤️ ❤️ ❤️

Анжеліка Горан
20.07.2025, 15:39:00

Лана Рей, Дякую, що зазирнули та за теплі слова☺️❤️❤️

avatar
Вікторія Вецька
20.07.2025, 15:13:59

Я прочитала їх усі — і кожна з них просто неймовірна! Переживала за кожного героя, ніби це мої близькі. Книги тримали до останньої сторінки, не відпускали ні на мить. Щиро рекомендую кожну з них до прочитання — емоцій гарантовано багато ❤️☺️

Анжеліка Горан
20.07.2025, 15:20:04

Вікторія Вецька, Дуже дякую тобі за підтримку☺️❤️❤️

avatar
Тамара Юрова
20.07.2025, 14:59:32

Я теж кинула око на Ваші книги, але прочитаю в найближчому майбутньому♥️

Анжеліка Горан
20.07.2025, 15:02:05

Тамара Юрова, Дякую♥️

avatar
Іва Дюваль
20.07.2025, 14:58:54

Ще раз підтверджуюсь, яка ви крута авторка!!!!

Анжеліка Горан
20.07.2025, 14:59:41

Іва Дюваль, Дякую вам☀️❤️❤️

avatar
Lady Darkness
20.07.2025, 14:56:36

Я читаю вашу книжку,,Мій (не) покірний демон''. Ви дуже талановита авторка. Бажаю вам відкрити свою першу передплату.

Анжеліка Горан
20.07.2025, 14:59:06

Юлія Вирва, О, дуже дякую вам☀️❤️❤️ Вам теж бажаю успіху, натхнення та вдячних читачів))

avatar
Лілія Зелена
20.07.2025, 14:54:27

❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
20.07.2025, 14:55:00

Лілія Зелена, Дякую❤️❤️❤️

Інші блоги
В декого добре поставлений командний голос...
Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся,
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Мої думки
Цього тижня завершила книжку,, Відлуння музики ''. Ви ж знаєте як сильно я люблю музику та літературу. Тепер я не знаю за що братися далі - за книжку,, Повернення до себе '' чи ,,Сонце в бетоні. Історія української рок
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше