Додано
20.07.25 13:05:28
Фінал 23.07!
Вітаю, мої любі!
Сьогодні я з новиною про фінал.
Офіційно повідомляю, що 23.07 КОРОЛІВСЬКУ БУНТАРКУ, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ буде завершено й книга надійде в продаж з більшою ціною. Залишилось вистрілити всім рушницям, котрі я начіпляла))
Ще мають сказати своє слово король з королевою Дарілії про те, як вони докотились до цього цирку. Ну, зі слів дядечка ми вже чули, але того замало. Сіела – кото-козеня невгамовне ще не прилаштоване. І чи пробачить Ерінія свого детектива й змириться з принцом? Чи не зовсім?))) Хто читає – скоро взнає.
Останні розділи вийдуть 22-го й 23-го.

Приємного всім читання й мирного неба над головою!
Лара Роса
2341
відслідковують
Інші блоги
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
Скоро познайомимося з ще одним персонажем, в сюжеті «Ляльковода». Знайомтеся — Ойсін О’Коннор, капітан судна з промовистою назвою «Святий Юда». Ойсін — ірландець з запалом, важкою вдачею
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧекаю з нетерпінням!
❤️❤️
Halyna Shchyrba, От Вісниця вже є)))
В мене немає слів стосовно історії за грифонів. Такого сюжетного повороту - ну от ніяк не вгадаєш чи передбачиш. Єдиний плюс в тому, що я надолужувала текст - це те, що я прочитала це відразу не чекаючи. Бо якби чекала, згоріла б від цікавості))) Ларочко, ця історія ще одне сердечко!
Аліна Скінтей, Дякую сердечно, Аліно!!!❤️❤️❤️ Страшенно приємно чути це від тебе)))
Всі книги цікаві!
Лара Роса, ❤️❤️❤️
Кожна історія краща за попередню!
Наталка Черешня, Дякую, Наталочко!!!❤️❤️❤️
Чудові книги, Ларочко ❤️ ти велика молодець і великий автор.
Інна Турянська, (◕ᴗ◕✿)
Всі книги чудові і захоплюючі. Які ж герої будуть без пригод! А батьки завжди переживають за своїх дітей!
Наталія Діжурко, Та то обов'язково переживають! А за Аліссару тільки й встигали
переживати від народження, бо
ще той подарунок долі була)))
Дякую!(◕ᴗ◕✿)
Чудова новина)) Чекала на закінчення) Йду читати
Анна Стоун, В середу вже повністю завершиться)) Дякую!(◕ᴗ◕✿)
Діти завжди додають батькам сивини )))
А твої герої одразу дарують усім родичам новий колір волосся)))
Олеся Глазунова, В них жарко)))
❤️❤️❤️
Лана Рей, Дякую!(✷‿✷)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати