Просто залишу це тут...

КНИЖКИ

І здавалося: доля усміхнулась,

І записано так у неба –

Їх шляхи водночас перетнулись,

І в коханні з'явилась потреба.

Хтось сказав: вони зовсім не схожі,

Та і що у них може вийти?

Але що вони знають, прохожі...

Коли доля плете свої нитки?

Було байдуже їй на грози –

Ті весняні, а потім вже й літні.

І душа вже не лила сльози –

Ті гіркі, ще з далекого квітня...

Відчувала себе живою

І вкривалась новим всім, незвичним

І так гарно звучали слова:

Дуже щиро, хоч трохи й комічно.

Ну а що вона може знати?

Вічна бранка своїх страхів.

Про кохання лиш вміє писати,

З "помилками і надлишком знаків".

Ніч без сну, в отих мріях, до ранку

І схвильовано билось серце –

Він був тим, хто не носить "масок",

І так стримано, рідко сміється.

Він і досі неначе поряд,

Та нічого, на жаль, не змінилось.

То у мене палає погляд,

І то моє серце розбилось!

Помилилась, я знов помилилась.

Знов прикрасила грубу реальність,

Так наївно і щиро відкрилась...

Приміряла на себе "нормальність".

Відвикай тепер, годі п'яніти –

Уявляти, що маєш "своє".

Маєш досвід, як серце гоїти,

І у віршах жаліти себе.

...Мені вірилось: доля всміхнулась

І навічно зійшлися стежки...

Помилилась. Не "моя людина" –

Просто любимо схожі книжки.

17.07.2025р.

Автор: Шайна Даймонд

(Світлина з мережі Інтернет)

Немає опису світлини. 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Сергіель Краель
19.07.2025, 01:03:36

Дуже гарно, з душею.
На майбутнє, блог цей можливо, видалять. Коли я робив блоги з віршами, то виддаляли. А у підтримці написали, що в блогаг не можна вірші публікувати, для цього є книжки. Тому, Ви можете створити збірку і оновллювати її коли Вам захочеться, а у блозі робити посилання на збірку, або оновлений вірш.

Показати 9 відповідей
Ромул Шерідан
19.07.2025, 02:12:40

Сергіель Краель, Тобто, все ж видаляли... Гм...

avatar
Ромул Шерідан
19.07.2025, 01:48:28

Дуже гарний вірш! Як і інші Ваші чудові! Бажаю Вам успіхів натхнення й безмежної любові!)

Шайна Даймонд
19.07.2025, 02:09:47

Romul Sheridan, Дякую Вам щиро за такі теплі слова і підтримку! ))

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Talis est Obsessio: дистанція скорочується✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
Марті, ти дістав
Цього разу уривок буде коротенький - бо з решти просто не знаю, що обрати)) – Марті, – рівним голосом промовив Володар. – Тааак… Ваша Величносте? – Я тобі офіційно заявляю, що ти дістав. А також у новому
⚜️ Між двома подихами ✨ світлопис☺️
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше