Додано
18.07.25 19:13:42
Безжальне полум'я.Продовження історії Адама та Мії
Любі читачі, запрошую до продовження історії кохання Адама та Мії❤️
Безжальне полум'я кохання. Книга 2
Вже стартувала у мене на сторінці
Анотація:
Два роки я тікала від болю. Намагалася забути, зцілитись. Але не змогла.
Тепер я у місті, що принесло почуття, які так і не вдалося викорінити з серця.
І він знову поруч.
Дихає надто близько. Палить своїм теплом. А чорний, мов ніч, погляд пронизує наскрізь — ніби душу хоче розгледіти.
Тепер я боюся лише одного.
Що той, кого колись кохала до нестями — може відібрати найцінніше.
Буду безмежно вдячна за підтримку❤️
Аріана Мел
5029
відслідковують
Інші блоги
✨ Вітаю, Букнет‑спільното! У наш час стрімкого технологічного прогресу, непередбачуваних подій та щоденного стресу так хочеться чогось мрійливого, затишного й захопливого. І саме такими є чарівні казки, магічні
Лише сьогодні, зайшовши на сторінку, побачила, що перша двадцятка вже досягнута. Дякую кожному, хто доєднується до моєї творчості та натхнення. Далі - більше!)))
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина... Запрошую до нової романтичної
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». (в процесі публікації) Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДобрий вечір! Оплатила книгу але мені її не відкриває
Софія Кундик, Добрий вечір! Спробуйте зайти з браузера - іноді не одразу відкриває платну частину саме з додатку. Якщо б і тоді не виходило, тоді напишіть, будь ласка, у техпідтримку: https://booknet.ua/feedback
У мене немає доступу до платіжних даних платформи.
Мія отримала від Адама на прощання дарунок - дитину, яку вона від нього ховала цілих два роки. Яка ж причина заставила її повернутися в їхнє місто? Чекаю на відповідь. Дякую за продовження))
Любов Трохимчук, Вже скоро все дізнаємося;)
Безмежно вдячна за підтримку ❤️
Здається, що на прощання Адам зробив безцінний подарунок Мії.
Ivanna Pingas, Все може бути;)
Щиро дякую❤️
Ой,йой,йой...Оце то чекає сюрпрайз і Адама і нас.
Оксана Морус, Чекає-чекає)
Вже скоро. Щиро дякую❤️
Вітаю, а книга буде з передплатою чи безкоштовно до кінця написання?
Нінчик, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати