Опитування для моїх читачів

Цього тижня вдалося нарешті виспатися, тож енергія знову бурлить ? Тому я вирішила трохи почіплятися до вас із опитуваннями ?

Поділіться, будь ласка, які емоції ви бажаєте відчувати, читаючи книгу? Це дуже допоможе мені в роботі над історіями для вас  ❤️

Може, ви чекаєте пристрасть, вир сильних емоцій, драму на розрив? Або навпаки, легкості, сміху, чогось, що не буде напружувати? Або тепла, затишку і мінімуму переживань?

З нетерпінням чекаю! ❤️

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дієз Алго
18.07.2025, 15:48:25

Того, що вам самій хочеться. Всі ці варіанти підходять, якщо приносять задоволення автору)

Показати 5 відповідей
Нідейла Нельте
20.07.2025, 16:53:26

Дієз Алго, як же ж приємно таке читати! Я навіть в сторіс виклала))) Дякую неймовірно!

Сильні емоції

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
20.07.2025, 16:52:54

Христина Погранична, так, зараз в нас більшість людей хочуть позитиву, а не якогось скла і емоцій на розрив)) Бачу тенденцію

Я хочу відчувати захоплення)

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
19.07.2025, 00:23:19

Ангеліна Соломка, так, я розумію, сюжет і стиль дуже важливі) Та емоції, які ви очікуєте від книги, не менш важливі, бо буває наче все гаразд і з сюжетом, і зі стилем, а емоцій від текста немає. Тому мені і стало цікаво спитати саме про очікування емоцій))

avatar
Наталія Кость
18.07.2025, 23:40:52

Мені подобається те, що ви пишете. Тому чудово, що бурлить єнергія . Чекаю нових сміливих фантазій

Нідейла Нельте
19.07.2025, 00:16:55

Наталія Кость, дуже приємно! Щиро дякую за відгук!))
Поки що пишемо з Лолою "Кожній відьмі по тварі", ця історія нас надихає)) Заходьте!

avatar
Вікторія В
18.07.2025, 18:21:05

О, яке питанячко ))))
Все залежить від настрою .
Але зараз частіше всього мені хочеться від книги легкості і хорошого настрою .

Нідейла Нельте
19.07.2025, 00:15:32

Вікторія В, рада, що питаннячко виявилося цікавим)) Повністю згодна, від настрою багато чого залежить)
Розумію, легкості и добра нам усім зараз не вистачає(

avatar
Vycheslavovna
18.07.2025, 16:35:41

Хочеться драйву, несподіваного звороту сюжету, безперечно фантастичної історії кохання і пригод. Гумору.

Нідейла Нельте
19.07.2025, 00:13:53

Vycheslavovna, щиро дякую, що ділитеся!) Я теж обожнюю несподівані повороти і намагаюся сама завжди такі робити)) Ну і без кохання куди ж)

avatar
Олена Гушпит
18.07.2025, 16:01:28

Зараз хочеться легкості,сміху,тепла і затишку!!! ❤️❤️❤️ Але,головне,щоб написання приносило задоволення автору!!!)))

Нідейла Нельте
19.07.2025, 00:12:55

Олена Гушпит, дякую! Мені завжди приносить задоволення процес творчості)) Але ж дуже цікаво знати, чого хочеться читачам))

avatar
Svetlana Kapysta
18.07.2025, 15:41:58

Затишку тепла та гумору хотілось би в цей нелегкий час. Творчого натхнення автору а Україні перемоги та миру

Нідейла Нельте
19.07.2025, 00:10:35

Svetlana Kapysta, щиро дякую! Так, мене зараз теж не тягне писати щось надто емоційне, бо переживань і в житті вистачає(

avatar
Nata Bond
18.07.2025, 15:26:52

Легкості,сміху,тепла і затишка))! Дякую!❤️

Нідейла Нельте
18.07.2025, 15:28:53

Nata Bond, дякую, що так швидко відгукнулися! ❤️

avatar
Нідейла Нельте
18.07.2025, 15:25:58

Дякую усім)

Інші блоги
Старт публікації новинки
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Знижка!
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові талановиті авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно,
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Моя новинка вже на сайті! Хто головний біль боса?
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше