Додано
18.07.25 15:25:01
Опитування для моїх читачів
Цього тижня вдалося нарешті виспатися, тож енергія знову бурлить
Тому я вирішила трохи почіплятися до вас із опитуваннями 
Поділіться, будь ласка, які емоції ви бажаєте відчувати, читаючи книгу? Це дуже допоможе мені в роботі над історіями для вас ❤️
Може, ви чекаєте пристрасть, вир сильних емоцій, драму на розрив? Або навпаки, легкості, сміху, чогось, що не буде напружувати? Або тепла, затишку і мінімуму переживань?
З нетерпінням чекаю! ❤️
Нідейла Нельте
2130
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Нагадую своїм неймовірним читачам, що сьогодні діє знижка на книгу «Між двох тіней». А ще не забувайте, що перша книга циклу — «Гра без згоди» — доступна безкоштовно. Тож фактично ви отримуєте дві
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові талановиті авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно,
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТого, що вам самій хочеться. Всі ці варіанти підходять, якщо приносять задоволення автору)
Дієз Алго, як же ж приємно таке читати! Я навіть в сторіс виклала))) Дякую неймовірно!
Сильні емоції
Христина Погранична, так, зараз в нас більшість людей хочуть позитиву, а не якогось скла і емоцій на розрив)) Бачу тенденцію
Я хочу відчувати захоплення)
Ангеліна Соломка, так, я розумію, сюжет і стиль дуже важливі) Та емоції, які ви очікуєте від книги, не менш важливі, бо буває наче все гаразд і з сюжетом, і зі стилем, а емоцій від текста немає. Тому мені і стало цікаво спитати саме про очікування емоцій))
Мені подобається те, що ви пишете. Тому чудово, що бурлить єнергія . Чекаю нових сміливих фантазій
Наталія Кость, дуже приємно! Щиро дякую за відгук!))
Поки що пишемо з Лолою "Кожній відьмі по тварі", ця історія нас надихає)) Заходьте!
О, яке питанячко ))))
Все залежить від настрою .
Але зараз частіше всього мені хочеться від книги легкості і хорошого настрою .
Вікторія В, рада, що питаннячко виявилося цікавим)) Повністю згодна, від настрою багато чого залежить)
Розумію, легкості и добра нам усім зараз не вистачає(
Хочеться драйву, несподіваного звороту сюжету, безперечно фантастичної історії кохання і пригод. Гумору.
Vycheslavovna, щиро дякую, що ділитеся!) Я теж обожнюю несподівані повороти і намагаюся сама завжди такі робити)) Ну і без кохання куди ж)
Зараз хочеться легкості,сміху,тепла і затишку!!! ❤️❤️❤️ Але,головне,щоб написання приносило задоволення автору!!!)))
Олена Гушпит, дякую! Мені завжди приносить задоволення процес творчості)) Але ж дуже цікаво знати, чого хочеться читачам))
Затишку тепла та гумору хотілось би в цей нелегкий час. Творчого натхнення автору а Україні перемоги та миру
Svetlana Kapysta, щиро дякую! Так, мене зараз теж не тягне писати щось надто емоційне, бо переживань і в житті вистачає(
Легкості,сміху,тепла і затишка))! Дякую!❤️
Nata Bond, дякую, що так швидко відгукнулися! ❤️
Дякую усім)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати