Додано
16.07.25 20:18:06
Ніхто (поки) не читає? Не здавайся!
Цей пост я адресую усім авторам-початківцям.
Іноді натискаєш кнопку “опублікувати” з тремтінням у пальцях і легким відчуттям магії — ніби щойно випустив у світ щось живе. А потім… тиша. Жодного додавання в бібліотеку, жодного коментаря чи будь-якої реакції. І виникає думка: «А чи варто?»
Варто.
Якщо ви зараз на цьому етапі — не здавайтесь. Продовжуйте писати. Спілкуйтесь із іншими авторами. Читайте, коментуйте, додавайте до бібліотеки — не як стратегія, а як підтримка один одного.
Тож я бажаю всім натхнення та успіхів!
Сорел Хедлі
34
відслідковують
Інші блоги
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися», то
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Вітаю шановне панство! Хочу показати візуал на 8 главу книги "Помінятися місцями не було в планах" Виявляється один із моїх драконів полюбляє випічку. А шо люблять ваші дракони? "Принцесі дали передягтися
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДля мене на початку 15 переглядів за день були справжньою подією . То ж здаватися не варто . Вдосконалюватись - потрібно
Вікторія Ляховець, Моя повага))
Ну з мене підписка і лайк.б
Сорел Хедлі, Будь ласка. Сама тут не так давно.
Читачі на Букнеті мають здатність знаходитися несподівано. Так я у коментах випадково знайшла чувака, який писав щось про ейсіпі, і він узявся читати мій фанфік, а я сама нещодавно почала книгу тупо бо обкладинка привернула увагу.
Більше скажу — так буде й далі. Завжди, кожна глава й блог — це як птаха у вир з твоїх рук. Тож, успіхів Вам;)
Сорел Хедлі, Ну напевно ніяк. Якщо критика конструктивна то чому ж не прислухатися. Але коли людині просто не зайшло, людина не зрозуміла і ти мусиш їй пояснювати кожний розділ то тоді вибачте мене. Всім не вгодиш.
Дякую за цей пост. Дійсно, підтримка дуже важлива. Бажаю всі творчого натхнення та успіхів!
Світлана Фоя, Дякую! І вам
Дякую за цей допис! Я теж нещодавно написала пост на підримку всіх, хто лише починає свій шлях. Бо я у тій самій лодці і розумію наскільки нервово та нестабільно ти почуваєшся на самому початку. Іноді слова підтримки єдине, що не дає тобі опустити руки. Тож сподіваюсь цей допис побачать ті, кому він зараз особливо потрібен. Обіймаю вас за ваші думки та підтримку!
Мілена Королівська, Разом - ми сила, дякую вам
Все правильно написали) А я візьму і підпишуся)))
Чарівна Мрія, Всім дякую за підтримку, команда - це сила )
Підписалася)
Ангеліна Соломка, Будуємо підтримуюче комьюніті)
Ну, як після таких слів не підписатися? :)❤️
Тея Калиновська, Це дуже добре:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати