Моя перша книга

Як вам моя перша книга?
Знаю, що тема війни — болюча для кожного з нас. Але саме тому, думаю, важливо не мовчати. Потрібно писати й розкривати те, що справді болить. Бо тільки так — через слова, історії, відвертість — ми можемо проживати й зцілювати.

А як вважаєте ви?

Маю ще одну ідею — новий задум для наступного твору. Як гадаєте, чи варто братися за нього саме зараз?

І ще — додала невеличкий візуал до книги  Хочу поділитися з вами атмосферою цього тексту.  Два життя

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Нік нейм
16.07.2025, 15:50:55

Вітаю з новинкою...
Рекомендую писати по одній книзі, щоб не загубиися в персонажах...
Якщо не знаєте, як вставити посилання, або зображення почитайте у мене в блогах, там інструкції)

Показати 2 відповіді
Нік нейм
16.07.2025, 20:25:01

Janina Feniks, Варто, я у своїх книгах теж зачіпаю цю тему... Нам потрібно про це говорити...

avatar
Вадим Івахнюк
16.07.2025, 15:47:41

Бажаю вам успіхів а твору багато прочитань

avatar
Ромул Шерідан
16.07.2025, 15:18:35

Вітаю. Вам бажно додавати посилання на книжку в блозі. Щоб одразу було зрозуміло про котру саме йдеться.;)

Інші блоги
Закінчення
Привітики! Сьогодні на такій сумно-веселій ноті закінчилася перша частина мого першого фанфіку. ❤️ Наступною я планую написати вже не фанфік, а любовне фентезі. Зараз працюю над персонажами, сюжетом і навіть маю ідею
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Мої думки
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
Підпишись — Відпишись — Повернись
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше