Додано
15.07.25 18:53:35
Оновлення статусу
Усім привіт. Я повернулася!
Сьогодні, нарешті, після переїзду ми підключили інтернет. І що я бачу?
В мене 200 читачів! Оце так подарунок до мого повернення!
Дякую усім за підтримку, за те, що терпляче чекали, доки я переїздила в безпечне місце і трішки обживалася. Це було важко)))
Але це було того варте!
Завтра вже детальніше))) О, і як ви, витримаєте невеличкий спам фотками з нового місця? Бо тут така надихаючи краса, я не можу милуватися нею без того, аби не поділитися із вами)))
Мерайя Д Рок
311
відслідковують
Інші блоги
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Ви коли-небудь замислювалися, хто насправді керує вашим життям? Ваші рішення чи страхи, які майстерно роздмухують інші? У моєму новому проекті «Податок на надію» (назва робоча, як і мій рівень цинізму сьогодні)
Черговий розділ книги "Замітки псевдодуховного графомана."
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з другою сотнею !!!
Хай читачі додаються !
Олеся Глазунова, Дякую)))
Більше читачів нам усім)))
Вітаю з поверненням! ❤️
Чекаю з нетерпінням ваші нові фотки! І ,надіюсь, скоро повернетеся в творчість! ❤️❤️❤️
Наталія Діжурко, Дякую)))
В творчіть повертаюся, новий розділ "Час розплати настане у липні" сьогодні, а скоро новинка до цилу "Родинні таємниці" стартує, саме замовила обкладинку (по секрету - вона буде просто нереально цікава, бо ідея така кумедна)))
Вітаю з поверненням! Успіхів та натхнення
Лана Рей, Дякую)) Натхнення - повні кишені, тут такі місця... творити і творити)))
З поверненням! Дуже рада, що у тебе все добре і що ти нарешті в безпеці. Це чудово, що 200 нових читачів чекали на твоє повернення — це найкращий доказ того, як тебе цінують! І так, ми готові до спаму, чекаємо з нетерпінням на твої фотографії! Радій життю в новому місці!
Ася Рей, Дякусі))) Фотограф з мене, звісно, так собі)))
201;)
Romul Sheridan, Дякую вам)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати