Оновлення статусу

Усім привіт. Я повернулася!

Сьогодні, нарешті, після переїзду ми підключили інтернет. І що я бачу?

В мене 200 читачів! Оце так подарунок до мого повернення!

Дякую усім за підтримку, за те, що терпляче чекали, доки я переїздила в безпечне місце і трішки обживалася. Це було важко)))

Але це було того варте!

Завтра вже детальніше))) О, і як ви, витримаєте невеличкий спам фотками з нового місця? Бо тут така надихаючи краса, я не можу милуватися нею без того, аби не поділитися із вами)))

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Глазунова
15.07.2025, 18:58:39

Вітаю з другою сотнею !!!
Хай читачі додаються !

Мерайя Д Рок
17.07.2025, 13:56:08

Олеся Глазунова, Дякую)))
Більше читачів нам усім)))

avatar
Наталія Діжурко
15.07.2025, 18:58:50

Вітаю з поверненням! ❤️
Чекаю з нетерпінням ваші нові фотки! І ,надіюсь, скоро повернетеся в творчість! ❤️❤️❤️

Мерайя Д Рок
17.07.2025, 13:55:49

Наталія Діжурко, Дякую)))
В творчіть повертаюся, новий розділ "Час розплати настане у липні" сьогодні, а скоро новинка до цилу "Родинні таємниці" стартує, саме замовила обкладинку (по секрету - вона буде просто нереально цікава, бо ідея така кумедна)))

avatar
Лана Рей
15.07.2025, 19:21:55

Вітаю з поверненням! Успіхів та натхнення

Мерайя Д Рок
17.07.2025, 13:54:03

Лана Рей, Дякую)) Натхнення - повні кишені, тут такі місця... творити і творити)))

avatar
Ася Рей
15.07.2025, 20:32:48

З поверненням! Дуже рада, що у тебе все добре і що ти нарешті в безпеці. Це чудово, що 200 нових читачів чекали на твоє повернення — це найкращий доказ того, як тебе цінують! І так, ми готові до спаму, чекаємо з нетерпінням на твої фотографії! Радій життю в новому місці!

Мерайя Д Рок
17.07.2025, 13:53:31

Ася Рей, Дякусі))) Фотограф з мене, звісно, так собі)))

avatar
Ромул Шерідан
15.07.2025, 20:36:48

201;)

Мерайя Д Рок
17.07.2025, 13:52:36

Romul Sheridan, Дякую вам)))

Інші блоги
Пантеони та Міфи про українську міфологію
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
"Чому мене не читають?"
Всім вітання! У цьому блозі пропоную коротко поговорити про те, що ми, автори, любимо найбільше, а саме наших безцінних читачів ♥️. На жаль, не всі автори на "Букнет" мають своїх фанатів. Дехто лише починає свій
Шах і мат у шовковій блузі
Ви коли-небудь замислювалися, хто насправді керує вашим життям? Ваші рішення чи страхи, які майстерно роздмухують інші? ​У моєму новому проекті «Податок на надію» (назва робоча, як і мій рівень цинізму сьогодні)
Про безумовну любов та ігри в Бога.
Черговий розділ книги "Замітки псевдодуховного графомана."
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше