Товщина...

Авторам і читачам. А яку ви любите товщину надрукованої книги?

Великої - на сімсот сторінок, щоб покласти на стіл (чи на себе), тримати обома руками, намагаючись кінчиком язика перевернути сторінку. Щоб ти відчував всю важкість, яку автор вклав в обсяг цієї книги і в твої руки.

Тоненької - на сторінок двісті. Щоб їхати в потягу, тримаючи однією рукою і грайливо перевертати сторінки іншою, погладжуючи пальцями корінець. Чи сидіти на лавці в парку, під легким вітерцем намагаючись втримати цю тонесеньку книгу, в яку автор постарався вкласти сюжет, але цей сюжет розділився на три, а то і більше книг.

 

А чого таке питання виникло? Я ж надрукував собі книгу (ось тут про неї), на сімсот сторінок, вона ширше біблії, можна як вбивати, так і руки качати. Хтось каже, що це прямо кайф, як кошача м'ята для кішок. 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Виктор Чорап
30.07.2025, 14:07:53

Товсту , таку щоб взяв в руки та відчув ;)

avatar
Андре Буко
14.07.2025, 18:32:17

400+-50 золота сердина :)

Показати 2 відповіді
Андре Буко
14.07.2025, 21:43:29

Анатолій Луженецький, :)

Я люблю великі книжки ,дуже великі . В магазині саме на товщину звертаю увагу .Двісті сторінок це ж мені на пів дня . А ще дуже жалкую якщо хороша історія швидко закінчується . Останнє моє придбання має 1200 сторінок дрібненьким шрифтом ,і їх таких чотири в цій серії . Оце по моєму )))

Показати 4 відповіді

Анатолій Луженецький, ❤️❤️❤️

avatar
Дієз Алго
14.07.2025, 17:15:35

Я люблю цікаву)) А з практичних міркувань - якісний чіткий друк і щоб вона нормально відкривалась на будь-якій сторінці. Тим більше, якщо їх 700))

Дієз Алго, Це прям база>.

avatar
Вадим Івахнюк
14.07.2025, 16:47:39

Цікаво... Мабуть я більше схиляюсь до 200

Показати 2 відповіді
Вадим Івахнюк
14.07.2025, 17:17:22

Анатолій Луженецький, ага)) я поясню. На жаль мушу визнати, що реальність стала жорстокою. Наш час це суцільний пресс із дедлайнів. Ми всюди намагаємось встигнути. Кар'єра, сім'я, спортзал, кіно , ТікТок , ютуб , спотіфай...Відчуття таке ніби час жався! І як би то не жорстко звучало іноді коли дивишся на книгу, вибираєш її не за назвою чи анотацією, а за тим яка вона є за великою, скільки часу вона займе у тебе. Тому так я відповів 200 сторінок....і маю надію, що в майбутньому ця кількість не зменшиться ....

avatar
Ася Рей
14.07.2025, 16:40:16

Ого, яка інтригуюча анотація! "Зведені брат і сестра" та "від ненависті до кохання" – це ж просто вибухова суміш, яка одразу чіпляє. Дуже люблю такі історії з перчинкою! Здається, я вже знаю, що читатиму далі. Дякую автору, що активно оновлюєте, це тішить. Біжу читати!

Ася Рей, чи ви звернули десь не туди, чи клюнули на легку хтивість в тексті. Смішно.

avatar
Ромул Шерідан
14.07.2025, 16:24:03

Тож, моє суб'єктивне бачення: товста, Велика книга — добре, але напружує, й відкладається на потім. Тоненька — на розігрів ковтається. Й з відчуттям голоду — мона ше одну на десерт))

Показати 2 відповіді
Ромул Шерідан
14.07.2025, 16:31:16

Анатолій Луженецький, Для друку, очевидно, це затратно — ділити. Ви зробили правильно. Одна історія — одна книга. Читаю Вашу... Висловив свою звичку — починати з меншого))

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше