Додано
14.07.25 14:54:08
Відпочинок від творчості
Ці 2 дні, що минули, стали справжнім випробуванням для мене, бо повністю були зайняті переїздом. Не знаю як для вас, але для мене це справжнє пекло, хоч і існує купа сервісів, які допомагають впоратися з тим набагато легше. Проте мова не про те.
Займаючись питаннями, я зовсім не приділяла часу письмеництву: не було ні змоги, ні часу, ні ресурсу. Сьогодні ж, як то кажуть, я дірвалася. І це було щось, мені було легко писати і редагувати, в процесі навіть відпочила від робочої метушні.
У вас так буває? Чи берете ви собі відпочинок від творчості?
Анна Марк
43
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..."
І ось що він відповів:
Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Привітики☺️✨️
Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги)
До речі, вона
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБуває. Ще й як буває. Трохи перезавантаження — це нормально!Наснаги й успіхів Вам! )
Romul Sheridan, Дуже дякую, навзаєм :З
Тримайтеся! Це абсолютно нормально, що потрібно відпочивати. Натхнення обов'язково повернеться!
Ася Рей, Дуже дякую Вам! :з
Цей відпочинок в мене завжди пов'язаний із гризіннями совісті щодо своїх персонажів)) вони аж просять, щоб ними зайнялися. Щодня лізуть в голову нові сцени з ними. Але здоров'я важливіше)
Анна Марк, Я їм подумки кажу те саме :3
Ой, для мене літо, це точно не про творчість. Відпочинок тільки сниться. Нічого не встигаю. Мені потрібні довгі осінні вечори ◕‿◕。
Тея Калиновська, Мені не вистачає часу, плюс в новому приміщенні ще немає інтернету, то творчість мені тільки сниться, бо без інтернету комп'ютер трошки камінчик :с
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати