Додано
13.07.25 16:49:40
Сни... і ідеї
Не секрет, що в снах приходять до нас ідеї, передбачення і відкриття. Ну, не до всіх, але... А от в мене питання: чи завжди ви у снах - ви? Можливо, хтось дивиться сон від імені іншого персонажу? Наприклад, велику частину моїх снів я дивлюся, як чоловік. Або, буває група людей, з якими щось відбувається і я дивлюсь сон по черзі "від імені" кількох з них. Цікаво, в кого ще так?
Дієз Алго
368
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтисон це наче пералельне життя. головне не перепутати. тому завжди "проживаю" його від свого імені і від першої особи.
Дієз Алго, ну ну)))
Цікаве питання. Думаю, це можуть бути відголоски минулих життів...
Мені колись давно наснилося, що я - чоловік-солдат і мене вбивають. Я яскраво це відчула. І сон пам'ятаю до сьогодні. І підставою для текстів теж сни бувають!
Було інколи і в мене таке. І чоловіком себе бачила, і в середньовіччі пиряли кинжалом, і рудою француженкою, і в далекому майбутньому, і... і... цей список буде занадто довгим, але ще жодного сна в книги не перенесла, окрім деяких фрагментів :))
Дієз Алго, Просто зазвичай подібними речами ніхто не ділиться. Є речі куди дивніші за сни...))
Я в своїх снах рідко взагалі буваю собою. Це може бути людина будь-якої статі і віку.
Іноді я дивлюся сни від першої особи, а іноді зі сторони, як кіно.
І так, вони бувають основою для творчості)
Дієз Алго, Я розумію)
Дуже цікаве питання про сни! У мене нещодавно був схожий досвід: мені приснився сон, і я, прокинувшись, раптом зрозуміла, що цей сон – це пряме відображення чи підказка для моєї книги! Це було просто неймовірно.
До речі, саме про цю книгу — 'Ти пахнеш лавандою' — вона скоро вийде! Дякую за те, що поділилися такою інтригуючою темою для роздумів!
Дуже цікаве питання.. А Ваша відповідь — взагалі мега! Я у своїх снах — я. Не бачив себе іншим. Може просто не хотів? Задумався...))
Дієз Алго, Не обов'язково. Я читати книги почала під час війни, і тв років 15 вже не дивлюся. Фільми рідко дивилася, вовсновному різну конспірологію чи щось із альтернативної історії та ще якусь дичину, але подібно вашим описам снилося доволі часто, а то і зовсім ледь ни видіння.
Круто! Наприклад в моїх снах я дивлюся на себе. Тобто я глядач, можливо буваю і самий центральний герой. Але частіше я просто наче дивлюсь шалене кіно де є людина схожа на мене. Інколи в мене такі сни, що це просто божевілля. Якійсь самураї з дорам? (Я дивилась лише одну дораму в житті.) Вампіри? Шалена бабця через яку можна закамяніти тільки зійтися з нею поглядом? Так це мої сни!)))❤️❤️
Торі Елін, ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати