Додано
12.07.25 11:26:28
Приїхали...
Я чесно був певен, що з «Гетсиманською ніччю» вийшов на фінальну пряму. В принципі, так і є. Але поки я розмірковував, чи варто мені переписувати третю частину, в голові несподівано виникла ідея. І от тепер планується не чотири частини, а п’ять.
Так, за змістом це буде єдина частина, однак, якщо сценічно це можна втілити затемненням, то текст таки потребує поділу.
А ще є ймовірність, що мене предадуть анафемі. Втім, коли це авторів зупиняли такі дрібниці?
Тож запрошую до читання й коментування тих частин, що вже готові.
Денис Возов
20
відслідковують
Інші блоги
До завершення дії знижки залишилось трохи більше двох годин. ПОСПІШАЙТЕ!!! До речі, я змінила обкладинку. Як вам? УРИВОК: - Потанцюй зі мною. - прошепотів їй на вухо і опустив долоні на стегна. Дівчина
Привіт, друзі!!❤️ Здається, дехто не будемо показувати пальцем так сильно закопався в чернетки, що ледь не забув дорогу до власного блогу. Обіцяю, я виправлюся!! Тож, влаштовуйтеся зручніше, бо у нас хвилинка дуже щирої
Опівночі принцеси гублять туфельки, а з принців злітають маски чудовиськ... Оновлення розставить деякі крапки над ї. Всі ми так чекали на цю мить... Рано чи пізно Аслан і Вероніка мали би поговорити. Невже нарешті зроблять
Підготувала невеликий вірш, на честь нової книги “ Волошкове поле” переглянути книгу можна тут: Волошкове поле Нехай кожен день вас надихає на нові звершення! А у волошковому полі все тихо, Не страшне там
Тільки-но ми з вами видихнули, поставили емоційну крапку в історії Сейді та Джесс і відпустили дівчат насолоджуватися фіналом, як я вже несу вам дещо новеньке! Ви ж знаєте, я просто не можу залишити вас надовго без цікавенького
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати