Тиждень пісень по характеристиці героїв! №4-5.

Вітаю! Сьогодні доведеться з'єднати блог адже не встигаю все робити. Тому сьогодні поговоримо і про, Моніку і про, Дерека. Тож чомусь дивно але я ніколи не розказувала, як виглядає Моніка. Трохи поясню. У неї русяве волосся та колір очей більше схожий на зелений ніж на синій. Ще можу розказати, що у неї є родимка на стегні у вигляді серця. Кіана вона сильно любить. Звісно старається закрити очі на його пригоди але декілька раз вдарити його подушкою не завадить. Ну і, звісно, рятувати його, коли голова наче зараз лусне від болю. Моніка мені нагадує пісню «Woman»

Ну, а тепер взагалі наша ще одна красуня ✨❤️:

Далі Дерек. Він у нас найкращий друг Кіана. А також той хто з радістю влізе в будь яку пригоду з ним. Для друга він хороший, а для дівчини – найкращий. Не зважаючи на його любов до пригод і алкоголю він у нас хороший та мудрий друг. Завжди допоможе і вислухає тому для всіх від як психолог. А ще у нього сині очі і також шрам на лівій лопатці, що виглядає наче хокейна клюшка. Дерек мені нагадує пісню, як з Кіаном «Я і Сара». Але все ж для нього та сама "Сара" це і Ешлі, як всесвіт. І Кіан, як найкращий друг. Ну, а от Ешлі він любить дуже сильно❤️❤️

Ось, Дерек навіть Ешлі букетик купив. Красивий такий, як і Ешлі. (Про неї дізнаємося пізніше)✨❤️:

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тая Бровська
11.07.2025, 23:36:30

Симпатичні сонечка❤️❤️

Торі Елін
11.07.2025, 23:37:42

Тая Бровська, Дуже дякую!!))❤️❤️❤️

avatar
Ромул Шерідан
11.07.2025, 23:29:09

Гарно! Це живі люди.)

Торі Елін
11.07.2025, 23:31:27

Romul Sheridan, Дякую)) Декілька відео по навчанню письма в тік тоці допомогли)) Навіть, якщо ти вже пишеш більше ніж пів року всеодно треба далі вчитись))✨

avatar
Даніка Рейвен
11.07.2025, 23:00:06

Які гарні ♥️

Торі Елін
11.07.2025, 23:03:00

Даніка Рейвен, Дуже дякую!!))✨❤️

avatar
Анжеліка Вереск
11.07.2025, 23:01:18

Моніка така сонячна❤️☺️

Торі Елін
11.07.2025, 23:03:38

Анжеліка Вереск, О так, вона сонечко але яке може також залишити опіки)) Особливо Кіану))✨❤️

Інші блоги
Мої думки
Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті.
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Хто веде? ♛
Привіт всім, хто любить темне романтичне фентезі ✌️ Здебільшого я пишу книги з обожнюванням до жінок ♀️ Те, як вони домінують над чоловіками, але схиляються перед їх коханням. Так спершу з'явилася Моя
Чи правильно робить Джаспер?
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше