Мама

Скажіть, як складається Ваше спілкування з мамою? Чи впливає вона на Ваше життя і творчість? Чи чекаєте Ви від неї схвалення, або навпаки намагаєтесь втекти від її опіки як від вогню? 

Я оновила свої глави, трошки відредагувавши частини. Проте нова глава, а саме якась її частина після тих речень, що Ви вже бачили, присвячена спілкуванню Міри з матір'ю. 

«Якщо я перестану бути собою, мама мене любитиме».

Для мене це трошки важкий епізод і можливо, Вам він також відгукнеться. 

Дякую всім, хто прочитає і хто відгукнеться <3

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Лі
10.07.2025, 21:25:22

Я спілкуюся з мамою виключно на побутові теми. Вона не в курсі, чим я займаюся, окрім основної роботи. Для неї завжди мої захоплення були марною тратою часу, грошей, нервів...і так далі. Та й взагалі, з моїх близьких тільки дві людини (найкращі подруги) знають, що я пишу. Таке от:)

Показати 4 відповіді
Єва Лі
11.07.2025, 16:27:26

Анна Марк, Так і живу:) Дякую❤️

Зараз ми трохи помінялися місцями - це я її вдочерила. Тож читає, їй все подобається. Але так було не завжди, ой, не завжди.... Тому я розумію, про що ви.

Анна Марк
11.07.2025, 13:42:39

Ангеліна Соломка, В мене тепер так само як і у Вас. Єдине, що не читає.

Нажаль, моя мама вже ніколи не почитає моїх оповідань, не похвалить мене, не порадіє моїм успіхам. Її вже з нами немає. Лише після її ....... я написав повноцінну книгу, яку я присвятив їй.. яку я писав та не зупинявся, бо хотів втекти від розуміння того, що саме відбулось.. Але я точно знаю, що мама поряд та знає про всі мої творчі успіхи!
Цінуйте маму, діліться з нею, бо настане час коли цього вже не можливо буде зробити...

Показати 2 відповіді

Анна Марк, @->—

Я пішла з дому коли мені було 17 років ,в чомусь це трагедія бо так було зроблено не від гарного життя . В чомусь це було першим кроком до того ким я є зараз і мабуть за цей досвід все ж маю дякувати всесвіту . З тих пір я жила окремо і повністю себе забезпечувала ,а також всі рішення приймала сама ні з ким не радячись. Тому особисто я нічого від батьків не чекаю і їхнє схвалення не є для мене важливим. А вони в свою чергу не вважають що мають право щось вимагати від мене. Хочу додати що з часом ситуація вдома вирівнялась ,та додому я так і не повернулась . Зараз в мене з батьками чудові відносини ,я їх підтримую як можу.

Показати 2 відповіді

Анна Марк, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Дієз Алго
10.07.2025, 16:03:24

Моя мама близька мені, але не в плані ділитися мріями. Наша взаємодія була завжди на рівні "щоб поїла і в шапці")) Ну, і якщо проблеми з навчанням - то допомагала чи знаходила репетитора. Про те, що я пишу, я сказала якось, вона кивнула головою і на тому все))

Анна Марк
10.07.2025, 16:54:54

Дієз Алго, В будь-якому випадку, вона ніби давала те, що могла і це також добре С:

avatar
Сергій Брандт
10.07.2025, 13:51:53

Так, звісно. Мама завжди читає всі твори і очікувано схвалює) Так було завжди

Показати 4 відповіді
Сергій Брандт
10.07.2025, 15:27:09

Анна Марк, Ні, але бачимося рідко, раз на два тижні, а той рідше. Коли з жінкою приїжджаємо)

avatar
DEKLIN
10.07.2025, 13:55:58

я не показую своїй мамі те що пишу, точніше вона навіть не знає цього. Тому що багато моїй захоплень вважає дурістю (навіть коли я приєдналась до ради молодих вчених і організовувала круглі столи) пояснюючи це тим що я забагато роботи на себе беру. Але ми з нею доволі близькі. Я інколи і 5 разів на день можу їй телефонувати))

Анна Марк
10.07.2025, 15:22:43

DEKLIN, Просто поколінню батьків важче сприймати подібне, але це чудово, що у вас все одно гарні стосунки :з

Інші блоги
Дотик весни. Спалах кохання. Знижка.
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Відповідь від Штучного Інтелекту
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..." І ось що він відповів: Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше