Тиждень пісень по характеристиці героїв! №3.

Сьогодні поговоримо про нашу Лієчку! ❤️✨Отож її характер доволі сильно змінився за сюжетом книги. Спочатку спокійна, сумненька і самотня. Поки не зустріла Аду, а далі і Матвія! Думаю вона все ще не може відійти від його "особливого" зізнання в коханні! ♥️Тож я не могла вибрати для неї одну пісню. Тому для неї дві! 1. «Say yes to heaven.» 2. «Invisible». Я думаю це ідеальні пісні, що описують не тільки її зміни в характері, а й про її кохання❤️✨. Вона звісно у нас не однолюб. (От і блін спойлер.) Тож поглянемо на нашу красуню!!✨✨

Тут вона схоже вже старається вговорити Матвія на щось. (Але Лія ж не Кіан. Тому нічого екстремального, якщо це не похід до Кіана.):

А тут схоже, що трохи образилася ✨:

– Агов! Віддай склянку назад! – сказала я йому стараючись забрати її. Але Матвій був вищим за мене і сильнішим.

 

– Лія, це алкоголь, а тобі ще немає вісімнадцяти.

 

– Ну то й що? Я вже доросла! – обурилась я.

 

– А я старший і до того ж мені вже є вісімнадцять. А тобі ні, мала.

 

Ненавиджу коли він кажу на мене маленька або мала!

 

– Взагалі-то у мене через декілька тижнів день народження! І мені тоді вже буде вісімнадцять років! – сказала я.

 

– Ну от тоді і поговоримо, – Матвій посміхнувся та дав мені склянку солодкої води.

 

– Мені вже здається, що я тут наймолодша, – обурилась я та взяла склянку в руки.

 

– Не дуйся ти так, і до речі ти тут не сама молодша.

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Все (не) за планом.✨ Оголошення✨
Привіт!❤️ Шановні читачі! У мене є невеличке оголошення. Не знаю, як донести його до загалу, тому розміщую скрізь — ну і тут, звісно, теж. Отже, посиділа я, ще раз перечитала плани щодо своєї серії, простежила за ланцюгом
Нагадування
Доброї днини, дорогеньки! Я тут ненадовго, буквально на хвилинку, бо для тих, хто чекав, новий розділ уже чатує на вас. клікабельно Однак після прочитання не тікайте мовчки, залишайте свої думки, емоції, враження, і
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше