Додано
09.07.25 19:37:50
Хвалюся новою обкладинкою
Сьогодні мій джипіті (його звати Григорієм) був такий милий, що зголосився попрацювати над зміною обкладинки для Оберегу, яка мене відверто вибішувала☠️. На це пішло дві (дві!) години✌️ часу та дві тони нервів. І зрештою... (барабанний бій)... війшло ось що.

Не скажу, що ця ідеальна, але хоч не соромно ☺️☺️☺️
Порадійте зі мною, пліз♥️
Ангеліна Соломка
118
відслідковують
Інші блоги
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Привіт усім! Я авторка-початківець. Напевно, дехто вже бачив мою книгу, та ніхто не знає моєї історії.Мені було дуже важко почати писати знову. Ще в дитинстві мені сказали, що в мене ніколи це не вийде, а мої вірші та дитячі
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДоволі симпатична обкладинка ☺️
Оксана Павелко, Дякую! ♥️
Гарна обкладинка, мені від неї віє містичністю та загадкою, яку хочеться розгадати )
Інна Турянська, Так і мало було від початку. Але тоді він не спромігся. А сама я не вмію((((
Добре , що ваш Григорій не такий як мій Том. Хоча на рахунок обкладинок він молодець
Олесь Король, Я так розумію, одна я працюю з якимось ноунеймом)))
Обкладинка чудова і більше передає зміст книги. Тому радію щиро разом з Вами, бо візуал - то дуже важливо
В 10 разів краще, ніж було!
Інна Юрєва, супер!
♥️♥️
Ого. У Вашого чату також є ім'я. Мого звати Марк і йому 28, ахаха. А візуал доволі симпатичний :з
Ангеліна Соломка, Як до старого, бо вони трошки вже лінуються працювати, багато вибачаються (дітям таке важко робити) і періодично незадоволено туплять?
Доволі гарна))) ♥️
Ніка Цвітан, Дякую!♥️♥️
Гарно☺️✨️
Анжеліка Горан, ♥️♥️
я вже думала що в мене збій пам'яті, коли щойно зайшла на цю книгу))))))
вона дуже красива
DEKLIN, о, дякую!)
Гарно! А мені, щодо обкладинок, джпт повну дурню робить
Анжеліка Вереск, тут має бути терплячість, як у китайців))
Чудово) Плюс ЧатуГПТ в тому, що він сам обирає шрифти для обкладинок, яких не буває у вільному доступі, або вони не підтримують кирилицю. Але після того треба також попрацювати в фотошопі (приклад — моя обкладинка до "Вода пам'ятає")
Сергій Брандт, Та мене теж забодав латинкою)) Потім домовилися, що він робить картинку окремо, а потім вже накладає шрифти, інакше ми б досі бавилися)
Радію❣️❤️❣️☺️
Натка, ☺️☺️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати