Я письменник, але я працюю...

Вітаю, друзі та коліжанки) На зв'язочку Руда пані (⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧

Що ж, бачу, у Вас тут челендж новий з'явився від Євгенія Шульженка. Тому вирішила взяти в ньому участь.

AD_4nXfJOBFHt3c-U2THG-MWCZNz8ikVUMIk9radVxwYxvkhnlxsGBEy2e6r920IAnV5Oe4h6ohY-vmyqMhUj0IRL75BM2F_-vwUFF5KJFqEwZnuIEcELTiiFmjaQ-2RZOwCvGFjphMOgA?key=eSk8Oed7QXhHn9lPa1gIPQ

Розпочнемо) 

Я авторка, яка обожнює як фентезі, так і детективні жанри. Поки є час плідно працюю над редагуванням книги «Втікачі Сонця. Під попелом Вогню». Це історія н е тільки про знаходження своєї мрії та постійної мети, але й про друзів, кохання і боротьбу. Запрошую, до речі, до прочитання;) 

AD_4nXfdFjJ2ekQOVTPYOWvRcXaTndOLbgyEMWs2SHW5ZguCvxdyB93fSpNNFvSK6kO6nA0yuGl6tJB17DdzM-hOZCmF04Vqgpw4DnfA4sC2Nt-eWgBD5vPDnSXCrx4iwAYJwW4R92FR?key=eSk8Oed7QXhHn9lPa1gIPQ

 

Поза межами Букнету я звичайна дівчина, яка обожнює читати, витрачати гроші на книжечки та ходити у кав'ярні) Моє життя — це суцільний шлях за головною мрією та пошуками себе. Мені, як і багатьом, подобаються фільми, зокрема комедії та детективи. 

Сама ж я досить мрійлива та обожнюю помічати красу навколо) Дечим мої персонажі схожі зі мною цими якостями, хахах))) 

AD_4nXeaiM2UbNSdXWmxU2ltJXE_0oM7AhCHTPXjK3j8QZ7wDIoOVRLmlg3pVnvf7cBywuqsEPxEBTcGv2qiAOOGhGYLa4aTUV3guR_KMSNICvrJvH4XWnFwAcCZQ_TfCQ3FdwdG6KiXlw?key=eSk8Oed7QXhHn9lPa1gIPQ

А головний ворог на сьогодні — це спека (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠) Біль очей, сльозотеча…ммм. 

Але, не дивлячись на це, я письменник) Адже без вигаданих світів життя зовсім не те) Хоч і не завжди виходить писати. Тож назвемо це моєю роботою (⁠◔⁠‿⁠◔⁠)

Також маю

 Телеграм-канал

Запрошую усіх туди)) Там багато цікавого) 

А на сьогодні все) Бережіть себе та рідних! До нових зустрічей)) 

13 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Сергій Брандт
11.07.2025, 14:05:23

Вітаю і радий знайомству) Успіхів у творчості☺️

Віка Лукашук
11.07.2025, 14:22:59

Сергій Брандт, Дякую) Вам також натхнення і успіхів:)

avatar
Ромул Шерідан
11.07.2025, 13:25:14

Цікаво було прочитати про Вас! Успіхів Вам у творчості та житті!:)

Віка Лукашук
11.07.2025, 13:30:29

Romul Sheridan, Щиро дякую:)

avatar
Ньюбі Райтер
11.07.2025, 13:21:21

Вікуся залишися містичною, хоч і припідняла завісу свого життя)) Творчої наснаги на редагування книги «Втікачі Сонця. Під попелом Вогню» - це буде шедевр!!!)

Віка Лукашук
11.07.2025, 13:28:56

Ньюбі Райтер, Щиро дякую!!! Мені дуже приємно:)
Сподіваюсь, що так і буде;)

avatar
Руслан Баркалов
10.07.2025, 13:16:47

Оригінально... і наче все про себе сказати і разом з тим а нема) супер.

Віка Лукашук
10.07.2025, 13:40:02

Руслан Баркалов, Щиро дякую))

avatar
Ніка Цвітан
10.07.2025, 13:25:47

Яке апетитне тістечко))) Дуже позитивний блог)))

Віка Лукашук
10.07.2025, 13:39:29

Ніка Цвітан, Щиро дякую ❤️))
Позитив то наше все:)

avatar
Ліна Діксон
09.07.2025, 22:59:16

Йой, твій блог загубився серед спливаючих сповіщень у Букнеті :_). Я сюди потрапила з твого тг ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ

Ооо, "Втікачі Сонця", нарешті❤️. А я досі мрію, щоб в Естер з'явився коханий :) ;)

Показати 2 відповіді
Ліна Діксон
10.07.2025, 09:22:11

Віка Лукашук, Клас). Чекатиму)

вітаю, чудовий вік) чесно, моя мрія купляти книжки, читати, писати та редагувати :333 а так доросле життя вносить свої корективи)

ви повернули книгу? Бо якось вона зникла на деякий час, і я про неї забула) як звільнюся, обов'язково прочитаю) Та й ви завершите якраз редагування)

Віка Лукашук
10.07.2025, 08:25:16

Діана Козловська, Й справді, вік чудовий)) Нехай у вашому житті буде якомога більше можливостей займатися улюбленими справами:)

Через деякі проблеми я закинула писання книги, а зараз вирішила повернутися до неї) Сподіваюсь, що якомога швидше завершу редагування :) Дякую ще раз)))

Вітаю Руда пані й дякую за участь в Челенджі!!! Неймовірно приємно вже три дні заглядати за куліси авторів. Про що думаєте, чим заробляєте та й взагалі!!! Я впевнений, що читачам це дуже цікаво!!!
Я вам бажаю натхнення та неймовірних ідей.. саме там, на березі озера чи річки.. краса!!!
Творіть! Йдіть до цілі! Насолоджуйтесь!!!
А спека хоч і кусюча, але ми витримаємо))) я он вже три дні думаю за кілт))) але дрес код не дозволяє :-D
Мур!!)))

Показати 4 відповіді

Віка Лукашук, Мур!!!)))

avatar
Ханна Трунова
09.07.2025, 20:58:50

Рада тебе тут вітати! ❤️ Ех, не треба тістечком тут махати, бо зараз на солодке накинуся...)))
В нас нарешті дощ спустився, бо спека була шалена.

Віка Лукашук
09.07.2025, 21:36:25

Ханна Трунова, Хахах, дякую)))
А в нас хоч би трошки полило. Спека шалена, а дощу немає(

avatar
Лана Рей
09.07.2025, 17:08:50

Цікавий блог. ❤️ ❤️ ❤️

Віка Лукашук
09.07.2025, 17:09:55

Лана Рей, Дякую, рада це чути ❤️

avatar
Інна Турянська
09.07.2025, 17:06:56

Було цікаво:) теж люблю детективи:) і ходити в кав'ярні на капучино з якось смакотою, меренговий рулет виглядає спокусливо:)

Віка Лукашук
09.07.2025, 17:08:44

Інна Турянська, Дякую))
Кава і смаколики — це найкраще, що можна тільки вигадати:)

avatar
Lady Darkness
09.07.2025, 17:04:11

Цікаве у вас життя.

Віка Лукашук
09.07.2025, 17:06:22

Юлія Вирва, Так, напевно, так і є) Хоча іноді воно здається суцільною сірою хмарою, але навіть маленькі радості роблять його цікавим :)

Інші блоги
Мої думки
Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті.
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Хто веде? ♛
Привіт всім, хто любить темне романтичне фентезі ✌️ Здебільшого я пишу книги з обожнюванням до жінок ♀️ Те, як вони домінують над чоловіками, але схиляються перед їх коханням. Так спершу з'явилася Моя
Чи правильно робить Джаспер?
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше