Челендж: Я автор, але працюю я...

Вітаю!Я приєднуюсь до цього челенджу!Мені 12 років!Перейшов в 7 клас.Почав писати книги в 11.Написав більше 15 книг.Я вперше покажу своє обличчя!Маю проблеми з зором.

AD_4nXcsF6pVjvXHqkXlVfoF95njwljrIDocWElwXHmg0SnmJcCAz1DbBR6Njb-VyX_2ILh7uR_z3f4vj8CMwu5lKhiQRUqXjFlam056IbPTCpitNrKfBg5vOhITdDPbgIpAdXwrfr7xTQ?key=SfOK4zJjpMKzpyHMpERt2w

До зустрічі!

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Філл
12.07.2025, 18:09:06

Неочікувано) Пишете такі твори в 12?) Удачі й натхнення!)

Єгор Громов
15.07.2025, 11:07:58

Fill, Дякую!

Вітаю та дякую, що прийняли участь в челенджі! Я впевнений, читаті були задоволені, підписники аплодували!
Писати з 11 років - це взагалі топ!!!
Бажаю вам натхнення, багато ідей та щирих читачів!!

Єгор Громов
10.07.2025, 06:33:42

Євгеній Шульженко, Дякую!

avatar
Христина Вілем
09.07.2025, 12:42:50

Ваууууу!!!
Я в шоці. В приємному шоці.
Бажаю успіхів, сил і натхнення.

Єгор Громов
09.07.2025, 12:58:59

Христина Вілем, Дякую!

avatar
Дана Новак
09.07.2025, 11:49:09

Круто, хлопче!

Єгор Громов
09.07.2025, 12:34:52

Dana N, Дякую!

avatar
Леля Карпатська
09.07.2025, 11:47:31

Вітаю юні таланти! Ви великий молодець) Це неймовірно, коли хтось з раннього віку усвідомлює своє покликання. Бажаю вам творчого натхнення та легкого досягнення найвищих вершин!)

Єгор Громов
09.07.2025, 11:48:24

Леля Карпатська, Дякую!

avatar
Ромул Шерідан
09.07.2025, 10:38:32

Ну привіт малий! Це круто!))

Єгор Громов
09.07.2025, 11:27:13

Romul Sheridan, Дякую!

avatar
Оксана Павелко
09.07.2025, 10:43:40

Привіт!!! Ти молодчінка й розумничок!!! ☺️Так тримати! Я впевнена, в тебе велике майбутнє, нехай твоє ім'я з часом стане відомим, і буде у всіх на слуху ☺️❤️❤️❤️

Єгор Громов
09.07.2025, 11:26:57

Оксана Павелко, Дякую!Мені приємно!❤️

avatar
ЛЄНУАР ЛЮМ’ЄР
09.07.2025, 10:46:30

Ти величезний умнічка! ♥️✨

Єгор Громов
09.07.2025, 11:26:28

ЛЄНУАР ЛЮМ’ЄР, Дякую!❤️

Круть! З мене підписка!

Єгор Громов
09.07.2025, 11:26:05

Ангеліна Соломка, Дякую!

Інші блоги
Те що не увійшло в книгу
Шановні читачі! Я заледве себе стримала щоб не написати таку версію подій продовження книги.. На фото Адам та Марійка, те що не увійшло у книгу. P.S. В мене вже такий сюжет вимальовувався, і чесно сказати, по плану
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Експеримент НадІ Мною... І Над Вами? (новинка!)
Привіт мої любі читачі! Сьогодні я виходжу до вас із тремтінням у руках і шаленим серцебиттям. Я зважилася на крок, якого ви від мене точно не чекали. Попереду на вас чекає абсолютно нетипова для мене робота, яка руйнує
Довгоочікуване поповнення ❤️
Деколи обставини складаються так, що твій ворог стає твоїм порятунком. І так в ситуації Зоряни...... Дуже емоційний розділ вийшов вчора... *************** Ще раз, Зоряно! Останній раз, благаю тебе! - кричав Маркіян, тримаючи її за
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше