Продовження завтра в 6:00

У завтрашньому розділі ми дізнаємося трохи більше про наших героїв і про слуг у будинку. Ми зможемо побачити, як Софія спілкується з усіма під час відсутності свого чоловіка. Побачимо, як на відстані Рафаель може порадувати Софію. Цей розділ буде теплим і по-домашньому щасливим.

Не пропустіть. Завтра о 6:00 ранку.

А ось вам маленька підказка про те, що найбільше любить наша Софія.

— Наш шеф-кухар приготував для вас приємний сюрприз, — і тарілка з печивом з’являється прямо переді мною.

— Це те саме? — здивування і посмішка радості змішуються в мені, а очі іскряться, наче зірки в небі.

— Так, сеньйоро.

Ось що мав на увазі Рафаель, коли говорить про «смачненьке й несподіване». Як же я люблю це печиво! Воно тане в роті, як масло на сонці… але справа не лише в цьому.

Що це за печиво? Ви зможете дізнатися, прочитавши завтрашній розділ.
AD_4nXcLKmHrwkVkp15vhmHN57bQcuQ6-EI6WaCtQQ1zSexNKpwl10ih6VuRXIin0t6opNC55Uh6Wd_Rk2NObRHHimxJytR4PS_kvBxG-uDjNabH6WHw-9UHz5RLEQsP3OcgRF2x4YyS1Q?key=O5otd3gYDgoBHj3QPDajCw

Всім щастя та нових звершень.)) Тепла, але не спекотного.))) Мирних днів і величезного кошика геніальних ідей.))

Ваша Поліна Крисак))

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ася Рей
07.07.2025, 17:06:51

Ох, це так інтригуюче! З нетерпінням чекаю завтрашнього розділу о 6:00 ранку, щоб дізнатися більше про Софію, Рафаеля і, звісно ж, про те "смачненьке й несподіване" печиво!
Завжди приємно, коли в історії з'являються такі теплі та затишні моменти. Дуже цікаво, що ж це за печиво! Можливо, імбирне? Чи якесь особливе різдвяне?

Показати 6 відповідей
Поліна Крисак
07.07.2025, 19:34:13

Ася Рей, Завжди рада підтримати(⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)

Якось різануло око використання (у блозі) слова "слуга". Воно якесь "архаїчне" та принизливе, як на мене. Є доречним в історичних романах, а в сучасному житті, кажись, використовується суто слово "робітник". Принаймні у відповідних серіалах використовують саме його.
Але я не є фахівцем ані щодо мафії, ані щодо Малазі. Тож, можливо, просто помиляюсь )))
Подальших успіхів вашому чудовому проєкту!

Поліна Крисак
07.07.2025, 17:58:29

Сергій Ляховський, Дякую))) В книзі використовую інші слова, бо згодна. Слуга/слуги звучить якось принизливо))
Дякую що завітали)))

avatar
Анжеліка Вереск
07.07.2025, 14:26:56

❤️❤️❤️

Поліна Крисак
07.07.2025, 15:13:44

Анжеліка Вереск, (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)

avatar
Вікторія Вецька
07.07.2025, 14:10:04

Імбирне печиво)) Супер, я обожнюю печиво з ізюмом))

Показати 3 відповіді
Поліна Крисак
07.07.2025, 15:13:30

Вікторія Вецька, Чекатиму ;)

avatar
Лірія Маєр
07.07.2025, 13:35:27

♥️♥️♥️

Поліна Крисак
07.07.2025, 13:35:55

Лірія Маєр, (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤

avatar
Лана Рей
07.07.2025, 12:50:57

❤️❤️❤️❤️

Поліна Крисак
07.07.2025, 12:55:09

Лана Рей, (⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)

avatar
Анна Марк
07.07.2025, 12:21:17

Я собі уявляю мармурове шоколадне печиво в цукровій пудрі чомусь. Можливо тому, що воно моє улюблене.

Поліна Крисак
07.07.2025, 12:29:19

Анна Марк, О, цікаво)) Ви майже праві))) (⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)

avatar
Мрія Чарівна
07.07.2025, 12:21:57

❤️❤️❤️

Поліна Крисак
07.07.2025, 12:28:09

Чарівна Мрія, (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤(⁠✿⁠^⁠‿⁠^⁠)

Інші блоги
Дотик весни. Спалах кохання. Знижка.
Привіт, мої любі! Сьогодні протягом доби діятиме знижка на весняну книгу ДОТИК ВЕСНИ. СПАЛАХ КОХАННЯ. тобто на роман, який розповідає про чарівний час весни. Про те, як чудово кохати саме тоді коли природа починає оживати,
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Автори як актори
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
Відповідь від Штучного Інтелекту
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..." І ось що він відповів: Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше