Додано
06.07.25 14:10:45
Обкладинка для 3-ї книги
Незабаром планую розпочати роботу над третьою книгою свого циклу. Перед цим хотів би визначитися з обкладинкою. Підготував три варіанти, і мені дуже цікаво почути вашу думку.
1. https://drive.google.com/file/d/1HUEiEWz5J8YE_44iHul4UdgDPBRoHDWu/view?usp=sharing
2. https://drive.google.com/file/d/17KR5AmgiCl8NC8VbNe5-G2oAvRf0fm5e/view?usp=sharing
3. https://drive.google.com/file/d/1mpYQzM_RD5k90tbGhbuvr769VPRzs5WF/view?usp=sharing
Яку б із них ви обрали для наступної частини історії — ту, яка вас би зацікавила з першого погляду?
Буду щиро вдячний за ваш відгук!
Богдан Войдило
76
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Саме завдяки вам сьогодні одразу дві мої книги потрапили до віджетів: Між двох тіней — у бестселери, а Гра без згоди — у набирають популярності. Я щиро вдячна кожному з вас за підтримку, прочитання, вподобайки
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Добрий день. Сьогодні я до вас зі шматочком скла та книгою “Ейлінг”. Цитата: — Ейлінг…? — він вимовив моє ім’я так тихо, що я ледь розчула. — Як ти тут опинилася...? — Це все ще мій
Відомо, що є два типи акторів : ті, які грають самих себе в різних обставинах і ті, які грають різні характери. Перші більш впізнавані і культові, тому що глядач "підсідає" на харизму певного типу і саме цей типаж шукає
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти2
Bozdan, Завжди будь-ласка)
2!!
Romul Sheridan, Дякую за відповідь
Мені дуже сподобалась третя обкладинка
Роксанна Поп, Дякую за відповідь
Вау, круто! Третя книга – це вже серйозно! Дуже класна ідея, що ти запитуєш думку читачів щодо обкладинки. Це завжди залучає і допомагає відчути себе частиною процесу.
Я обов'язково перегляну всі варіанти за посиланнями і висловлю свою думку, яка мені найбільше сподобається з першого погляду.
Дякую, що ділишся з нами цим процесом! Чекаю на можливість подивитись обкладинки і, звичайно ж, на саму книгу! Успіхів!
Ася Рей, Дякую за відповідь
Перша однозначно ліпша, але трохи незручно дивитись) Можна я вам допоможу?
Fill, Дякую, я пробував так зробити але в мене не получилось
Привіт, для мене найкраща друга
Вадим Івахнюк, Дякую за відповідь
Мені більше друга)
Анжеліка Вереск, Дякую за відповідь
Мені більше сподобалася третя.
Серена Давидова, Дякую за відповідь
Третя)
Ангеліна Соломка, Дякую за відповідь
Важко обрати між другою і третьою.
Сергіель Краель, Дякую за відповідь
Як уже написала під блогом Fill. Мені найбільше подобається - перша. Але як читач який тут 6 років - найбільше зайде третя. В головному меню в книгах - маленькі обкладинки, і та що на першій зливатиметься в чорний фон.
Натка, Дякую за відповідь
Віддаю голос за першу
Поліна Ташань, Дякую за відповідь
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати