Моя улюблена авторка

Моя улюблена авторка - це Анна Харламова❤️

 

Це не секрет, але я знайшла свого улюбленого автора. Саме, що я знайшла в історіях Анни? Кохання.. шалене.. пристрасне. Кожна по-своєму особлива. Кожна по-своєму різна, унікальна. Можна писати дуже багато слів, і але вони того не розкажуть, що я відчуваю.

 

Кохання воно живе у кожних серцях. Анна доказує у МЕГА-НЕЙМОВІРНих історіях. Кохання лікує рани. Кохання завжди поруч, потрібно тільки його помітити.

 

Дуже подобається мені такий простий, цікавий стиль. Я рекомендую від щирого серця Анну Харламову.❤️ Не просто авторку, а як людину, яка навіть після загибелі чоловіка на війні вірить у те прекрасне кохання. Слава Україні! Героям слава!

 

Це не реклама, а щирий текст, яким я хочу сказати, що ти Анно, неймовірна людина. Дякую Богу за те, що зустріла тебе на Букнеті.❤️

 

І до речі сьогодні вийшов епілог історії Мій бос - мій гріх. Тому запрошую на прочитання! Обіймаю!!!❤️

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Харламова
05.07.2025, 19:13:09

Моя люба, дорога колего і водночас Натхненниця! Дякую за таке тепло, яке ти даруєш мені, за те, як ти огортаєш добрим словом та підтримкою.
Я безмежно ціную та дякую за таку щирість та емоції!
Дякую за цей блог, за кожне тепле слово, за підтримку, за наснагу та враження від книги та моєї творчості!!!

Я знаю, що таке кохання і я хочу щоб кожен вірив, що у всіх є своя людина, і що кохання дуже різне, а головне це є найголовнішим в житті.
Кохання дає сил і от і я маю їх завдяки моєму Герою!
Герою Слава! Навіки Слава!
Дякую, моя люба за теє що ти така щира, відкрита та сонячна! Я бажаю тобі від душі, щоб все у тебе склалося, а кохання було рушієм творити!
Ще раз дякую за те, що ти поруч та даруєш таку прекрасну дружбу!
Обіймаююю з найкращими побажаннями добра ❤️

Показати 3 відповіді
Мелені Матхевен
06.07.2025, 10:05:16

Анна Харламова, Дякую! Дякую! Дякую!❤️❤️❤️✨✨✨✨

avatar
Лана Рей
05.07.2025, 19:55:52

Мені теж дуже подобається ця неймовірна авторка. У неї прекрасні книги. Читаючи їх, я відпочиваю душею і отримую справжнє задоволення. Дякую Вам за чудовий блог.

Показати 6 відповідей
Анна Харламова
05.07.2025, 23:32:32

Лана Рей, ❤️❤️❤️

Повністю підтримую ❤️❤️❤️ Це також моя улюблена авторка ❤️ Анна справжня " запальничка"Я цю історію прожила від самого початку і до епілогу, переживала і раділа разом з героями. Лука Моретті ще той грішник, обожнюю. Раджу всім до прочитання ✨✨✨

Показати 4 відповіді
Анна Харламова
05.07.2025, 19:15:02

Світлана Романюк, Ааааа кайф!!! Дякую за згадку ще і цієї пари❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Угода підписана. Попереду весілля...
Вітаю. Запрошую до оновлення! ✨✨✨ — Я за кавою... Кидаю і, забравши свою руку, таки йду до автомата, де саме забирає свою каву білявка в дуже короткій сукні. І це не дивно, бо по обіді жарить безбожно. Саме обираю
Знижка на "Сім'я для донечки" і не лише...
Всім привіт! Друзі, сьогодні знижки: ♥️«Сім'я для донечки» Ярослав думав, що просто їде оглянути будинок, який дістався йому в спадщину. Він не знав, що там на нього чекає маленька племінниця і жінка, яка
Ніжність зі знижкою!❤️
Привіт, мої хороші!) Ох, яку я вам пропоную сьогодні історію… Вибухову, яскраву, грайливу, сповнену гумору та кохання!♥️ …Дощ, калюжі, дівчина, що поспішає на співбесіду. І він… мчить, як лось по кукурудзі, на
❣️❣️❣️ ділимося творчістю❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше