Додано
05.07.25 13:04:57
Питання до моїх читачів
Добрий день! Я недавно завершив другу книжку з свого циклу книг й планую розпочати наступну. Але перед цим хотів би дізнатися вашу думку про неї.
Богдан Войдило
76
відслідковують
Інші блоги
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Вітаю, шановні читачі! Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена! 7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей. Вона
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках: —Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо. Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, Боздане, першу частину я ще читаю, залишу відгук і обговоримо, я тут для чого, власне: я так розумію Ви пишете блог такою нелітературною мовою з певною метою, можливо, щоб збільшити актив
Я не вірю, що такі базові помилки допускаєте ненавмисне, бо Ваша книга написана дуже грамотною і красивою авторською мовою, втім це у розрізі з не дуже грамотним веденням блогів, може відштовхнути читача від ознайомлення із книгами. (бо читач думатиме, що там все написано у тому ж силі) І в коментарях, як уже засвідчив мій чудовий колега Філл, з'являтимуться виключно ті, хто виправлятимуть помилки, а не читатимуть твори.
Зверніть на це увагу, пишіть блог так, як Ви пишете книги, додавайте в блоги уривки або ілюстрації зі своїх робіт, це може привабити більше аудиторії. Не сприйміть за критиканство, це лише просте спостереження. У Вас все вийде, ми підтримуємо Вас!
Кайла Броді-Тернер, Дякую, попробую
Цікаво звучить!) Але для того, щоб під цим блогом писали враження, а не виправлення, змініть "вопрос", на "питання"!) Вибачте що виправляю!) Я обов'язково прочитаю і лишу відгук!) А поки з мене підписка і побажання : Натхнення вам і багато читачів!)
Bozdan, Запам'ятаєте*) Вибачте знову за виправлення!) Я чесно не хтііів!)))
Додала до бібліотеки та поставила в чергу.
P.S. Не "вопрос", а "питання".
Натхнення й успіхів вам.
Наталія Шепель, Дякую, запоню
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати