Що ти накоїв?!

Ранку, мої чуттєві ❤

Новий розділ вже доступний до читання, а для вас невеликий спойлер:

"Придурок! Що ти накоїв?!

Вилітаю звідти кулею. Краєм ока помічаю — вона досі стоїть, тримаючись руками за край раковини, а ноги дрібно тремтять. Щоки червоні, а губи… Я би зжер їх просто зараз.

Тікаю звідти, мов запеклий злочинець.

Мано, що ти в біса накоїв?!"

З Мано ви мали можливість познайомитися ближче у вчорашньому блозі, а завтра, я думаю, познайомимося трохи ближче з Веснянкою.

А поки, запрошую до читання

 

 

Читати книжку можна отут

Мене можна знайти: ❤ Фейсбук  ❤ Інстаграм ❤ Телеграм-канал ❤ Тік-ток 

 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Чи правильно робить Джаспер?
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
Циферка!!!
Нарешті я її спіймала! Красиву круглу циферку! 2000!!!
До бою готова Красуне? + Бонус
- Ти взагалі навіжена? - Що ти мені пропонуєш? Влаштувати стрілянину, щоб забрати Іллюху? - Та він тобі якусь горилу підсуне. - Ти думаєш, я тупа і не розумію цього? - Красуня, вона ж тебе... -
Майже кінець
Любі читачі, ми наближаємося до завершення першої книги, бо буде ще й друга частина про наших Діану та Влада. Але я готую для вас історію про одну пару, яку постараюся викладати найближчим часом. А зараз, якщо ви ще не читали
Грифони - жорстокі царі неба та землі
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше