Додано
05.07.25 08:30:51
Що ти накоїв?!
Ранку, мої чуттєві ❤
Новий розділ вже доступний до читання, а для вас невеликий спойлер:
"Придурок! Що ти накоїв?!
Вилітаю звідти кулею. Краєм ока помічаю — вона досі стоїть, тримаючись руками за край раковини, а ноги дрібно тремтять. Щоки червоні, а губи… Я би зжер їх просто зараз.
Тікаю звідти, мов запеклий злочинець.
Мано, що ти в біса накоїв?!"
З Мано ви мали можливість познайомитися ближче у вчорашньому блозі, а завтра, я думаю, познайомимося трохи ближче з Веснянкою.
А поки, запрошую до читання❤
Мене можна знайти: ❤ Фейсбук ❤ Інстаграм ❤ Телеграм-канал ❤ Тік-ток
Лея Морте
769
відслідковують
Інші блоги
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
- Ти взагалі навіжена? - Що ти мені пропонуєш? Влаштувати стрілянину, щоб забрати Іллюху? - Та він тобі якусь горилу підсуне. - Ти думаєш, я тупа і не розумію цього? - Красуня, вона ж тебе... -
Любі читачі, ми наближаємося до завершення першої книги, бо буде ще й друга частина про наших Діану та Влада. Але я готую для вас історію про одну пару, яку постараюся викладати найближчим часом. А зараз, якщо ви ще не читали
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати