Причина відстуності. І + нова новела

Раночку всім.

Останнім часом я майже нічого не публікую і, власне, на це є причина. 

Наразі я працюю над одним твором, який почав писати ще з початку цього року. Сама ідея виникла, здається, взагалі рік тому й дуже зацікавила мене. Однак тоді мені здавалося, що я ще не достатньо досвідчений, щоб писати на таку тему. До того ж були й інші плани на нові твори, тому... я закинув)

Однак в одну січневу ніч, цього року, я все ж таки вирішив зібратися, і прийняв рішення почати писати. Пишу й зараз, зробивши за цей місяць непоганий такий прогрес, якщо порівнювати з попередніми, коли роботу ледве не закинув.

Знову...

Не знаю, чи дуже багато таких авторів, як я, та коли я починаю працювати над однією ідеєю, через якийсь в голову влітає інша, і стара практично забувається. І це була одна з головних причин, чому робота над цим твором ледве була не закинута. Були й інші, звичайно ж, але були пов'язані, скоріше, з вигоранням: не знаю, як описати цей момент, не знаю, що саме написати, не знаю, чи історія взагалі виглядає нормально, і чи не суперечить реальності, не знаю, чи взагалі зможу її написати.

Та, знаєте, трохи відпочивши - відкинувши писання та думки про це на два-три дні - я зрозумів, що все-таки напишу. Проте коли - не знаю. Гадки й не маю, та сподіваюсь, що цього року.

Я хочу викласти його повністю, і на це є дві причини: 1 - не хочу, щоб втрачалася нитка подій; 2 - я ВПЕВНЕНИЙ, що ще купу разів я все переписуватиму, щось змінюватиму і тому подібне, а отже викладати твір зараз буде такою собі ідеєю, якщо тільки я не лінуватимусь кожен раз переписувати глави, змінюючи в них ту чи іншу деталь. Однак сумніваюся, що читачам, тобто Вам, буде від цього зручно слідкувати за головними подіями та поринати в історію.

Тому ось такі справи.

Однак час від часу я буду намагатися публікувати щось інше: я ще досі не завершив свою збірку "Увімкни темряву", на якій планував назбирати десь з 20 новел. І так сталося, що два дні тому на мене ніби звалилася Муза, і осяяний нею я написав ще одну новелу, яку вже опублікував у збірці - "Білий дзвін".

Сподіваюся вона вам, любі читачі, сподобається, і також радий побачити ваші відгуки на неї.

Це, поки що, все.

Бажаю всім гарного та спокійного дня :)

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Останні години знижки!
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Непокірна для мільярдера. Знижка.
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Землянка в Топ і Бестах!!! Дякую Вам!!!!
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше