Хто на кому стояв: генеалогічне дерево Оберегу

На прохання читачів, насамперед Ріни Март, накидала родинне дерево Оберегу для неї, щоб було зрозуміло, хто кому хто☺️ Мабуть, я погано поводилася, бо чат джипіті відмовився зі мною працювати над візуалом. Точніше, весь час видавав якусь абракадабру латиною і на мої прохання виправити робив ще гірше. Промаявшись із ним годину, я сіла й зробила ось що✍️.

Вибачайте, чим можу☺️☺️☺️

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Мрія Чарівна
29.06.2025, 17:36:55

О, то там серйозна література)))
Якщо вас читає Ріна Март - розумію, що це не жарти)))

Показати 3 відповіді

Чарівна Мрія, ♥️♥️

avatar
Ріна Март
29.06.2025, 17:35:41

Щире величезне дякі за візуал ))) У Вас ще й почерк гарний )) Сюжет книги надзвичайно захоплюючий, особливо мені, як людині з додатковою історичною освітою, було цікаво прочитати про фінів та їх історію у "родині" совка. Бажаю успіху Вашій праці, вона того вартує

Ріна Март, Дякую, мені дуже приємно від вас таке чути! У мене в більш розгорнутому варіанті буде ще початок ХVII століття - Північна війна, в якій фіни стали заручниками обставин і були окуповані російською імперією, адмірал Апраксин як чисте зло, втілення "руського миру" 300 років тому, по дотичній - Мазепа й козаки, яких до 1708 року використовували в цій війні московити, фінський хрест, котрий тоді ще говорить без посередників. Але тут, гадаю, занадто для такого багатошарового сюжету) Ще думаю)))

avatar
Вікуся Дудик
29.06.2025, 21:15:31

Дякую захоплююча книга❤️❣️❤️

Люблю читати букнет, Дякую, що читаєте♥️ За "захоплююча" окреме дякую!

avatar
Анжеліка Горан
29.06.2025, 14:57:33

Цікаво✨️ Я теж частенько роблю собі такі замальовки, щоб не заплутатися ☺️

Показати 3 відповіді

Ріна Март, ні, мої рідні теж плуталися)

avatar
Щастя
29.06.2025, 15:00:27

Дякую тепер краще розібратися))

Костів Наталочка, Дякую, що читаєте♥️

avatar
Інна Юрєва
29.06.2025, 14:58:28

Я так і зрозуміла)) зазвичай плутаюся в героях, а тут ні) Бажаю багато читачів!

Інна Юрєва, Дякую, що читаєте♥️

Інші блоги
експеримент
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Рецензія на книгу Єви Ромік ✨️
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше