Додано
29.06.25 14:55:12
Хто на кому стояв: генеалогічне дерево Оберегу
На прохання читачів, насамперед Ріни Март, накидала родинне дерево Оберегу для неї, щоб було зрозуміло, хто кому хто☺️ Мабуть, я погано поводилася, бо чат джипіті відмовився зі мною працювати над візуалом. Точніше, весь час видавав якусь абракадабру латиною і на мої прохання виправити робив ще гірше. Промаявшись із ним годину, я сіла й зробила ось що✍️.
Вибачайте, чим можу☺️☺️☺️

Ангеліна Соломка
118
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках;
✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора;
✦ чому
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиО, то там серйозна література)))
Якщо вас читає Ріна Март - розумію, що це не жарти)))
Чарівна Мрія, ♥️♥️
Щире величезне дякі за візуал ))) У Вас ще й почерк гарний )) Сюжет книги надзвичайно захоплюючий, особливо мені, як людині з додатковою історичною освітою, було цікаво прочитати про фінів та їх історію у "родині" совка. Бажаю успіху Вашій праці, вона того вартує
Ріна Март, Дякую, мені дуже приємно від вас таке чути! У мене в більш розгорнутому варіанті буде ще початок ХVII століття - Північна війна, в якій фіни стали заручниками обставин і були окуповані російською імперією, адмірал Апраксин як чисте зло, втілення "руського миру" 300 років тому, по дотичній - Мазепа й козаки, яких до 1708 року використовували в цій війні московити, фінський хрест, котрий тоді ще говорить без посередників. Але тут, гадаю, занадто для такого багатошарового сюжету) Ще думаю)))
Дякую захоплююча книга❤️❣️❤️
Люблю читати букнет, Дякую, що читаєте♥️ За "захоплююча" окреме дякую!
Цікаво✨️ Я теж частенько роблю собі такі замальовки, щоб не заплутатися ☺️
Ріна Март, ні, мої рідні теж плуталися)
Дякую тепер краще розібратися))
Костів Наталочка, Дякую, що читаєте♥️
Я так і зрозуміла)) зазвичай плутаюся в героях, а тут ні) Бажаю багато читачів!
Інна Юрєва, Дякую, що читаєте♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати