Нарешті настав час…

…зробити те, на що довго не наважувалась. 

Давно збиралася змінити обкладинку на романі ЗАКОН ЗБЕРЕЖЕННЯ МРІЇ, щоб привести всі книжки на сторінці до узагальненого вигляду. Вона єдина вибивалася із спільної концепції, але дуже подобалась мені, бо була глибоко символічною і відображала саму суть твору. 

Однак, сьогодні я скористалася новими можливостями, що надає Букнет, і подала цю книгу на публікацію іноземними мовами. От і вирішила відправити роман в нове життя в новій палітурці. 

Прошу любити й шанувати.

 

Було:

 

Стало:

 

 

Прочитати дилогію ЗАКОН ЗБЕРЕЖЕННЯ МРІЇ (поки що нашою рідною, українською)  можна ТУТ 

 

Прослухати повну аудіоверсію: 

1 книга

2 книга

 

Підписатися на автора - в правому верхньому куточку.

 

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Валерія Серпень
28.06.2025, 22:25:28

Вітаю ♥️. Друга обкладинка гарна, але перша значно краще передає атмосферу роману і власне жанру. Не пробували попросити ШІ просто прибрати з неї букви? Якщо маєте з цим складнощі - скиньте мені на пошту, спробую покрутити. Вона справді дуже атмосферна ✨✨✨ Хоча, це справа смаку. В будь якому разі, раптом щось треба - дайте знати ♥️

Показати 3 відповіді
Єва Ромік
29.06.2025, 19:06:31

Валерія Серпень, Дякую, гадаю, поки озвучу все, що написано, остаточно засвою цю справу )))

avatar
Олеся Глазунова
28.06.2025, 19:32:22

Вітаю!
Бачила ці палітурки у аудіоверсії.
Гарний вибір ❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Олеся Глазунова
28.06.2025, 22:59:08

Єва Ромік, ❤️❤️❤️

avatar
Анна Кокс
28.06.2025, 20:49:14

Дуже гарна обкладинка ♥️

Показати 2 відповіді
Анна Кокс
28.06.2025, 21:43:21

Єва Ромік, ♥️♥️♥️

avatar
Тетяна Рибак
28.06.2025, 20:25:51

Обкладинка гарна хоч минула і дорога серцю , ця теж гарна, й теж по сенсу підходить , Таріс у своєму одязі на фоні нашого міста

Єва Ромік
28.06.2025, 21:13:29

Тетяна Рибак, Дякую. Так, ШІ згенерував дуже вдалу картинку.

avatar
Лідія Іванюк
28.06.2025, 19:33:34

Для мене перша обкладинка. Це просто - шедевр. Така атмосферна. Але і друга непогана. Напевно, для Mynovel?)

Показати 2 відповіді
Єва Ромік
28.06.2025, 19:51:28

Їжачок, Першу син робів. Він професіонал у цій справі. Ніяк не хотіла її міняти, та й зараз не хочу ((. Так, для MyNovel.

avatar
Олеся Глазунова
28.06.2025, 19:32:45

Яке сьогодні цікаве число читачів ))

Показати 2 відповіді
Єва Ромік
28.06.2025, 19:46:26

Олеся Глазунова, Еге ж, цікавеньке. Аж мурашки по шкірі ))

avatar
Дана Новак
28.06.2025, 19:13:19

Перша обкладинка ну дуже цікава. Друга, звісно, гарна, але більш типова, хлопець схожий на фотомодель, що позує у стародавньому костюмі на фоні сучасного міста. Та то вже справа автора.

Показати 2 відповіді
Дана Новак
28.06.2025, 19:43:53

Єва Ромік, Зрозуміло.

avatar
Ромул Шерідан
28.06.2025, 18:51:02

О! Я бачив цю нову обкладинку)). Вітаю Вас з почином на іншомовній дружній платформі. Скажіть потім свої враження, пані Єво...

Показати 5 відповідей
Єва Ромік
28.06.2025, 19:39:45

Romul Sheridan, Авжеж, щойно помітила, зараз подивлюся, кому так пощастило))

avatar
Анжеліка Вереск
28.06.2025, 19:14:36

Перша така незвичайна)) Але друга теж гарна❤️☺️

Єва Ромік
28.06.2025, 19:28:16

Анжеліка Вереск, Дякую, першу робив син, а я не знаю як прибрати з неї букви )) На другу спромоглася я сама ))), з нею я вправляюся добре))

avatar
Вікторія Вецька
28.06.2025, 18:49:36

Гарні обкладинки, але перша мені подобається більше, але і друга теж нічогенька)) Якраз у вашому стилі)

Показати 2 відповіді
Вікторія Вецька
28.06.2025, 19:20:30

Єва Ромік, Розумію, а щей англійською, сама просила чоловіка перекласти мені назву і анотацію до книги))

avatar
Щастя
28.06.2025, 18:52:42

Не кидайте тапками, але перше мені подобається більше. Хоча і друга непогана. Перша мені здається більш атмосферніша

Єва Ромік
28.06.2025, 19:19:17

Костів Наталочка, І мені вона більше подобається, її робив син, а другу я сама. Тож другу можу переробляти як потрібно, а треба подати без написів, бо буде все на інших мовах. До першої, можливо, ще повернуся.

Інші блоги
Комір не поправлений, або що читає авторка )
Вітаю, любі читачі і гості сторіночки) Поки я не пишу, я читаю )) І поки в мене в бібліотеці "Наречена мого сина". від Мелані Ром Досить неоднозначні почуття вона викликає, власне
А ви вже з нами?)
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Авторам новачкам. Ч-2
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
♥️ Питання до читачів ♥️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше