Додано
28.06.25 12:02:44
Нова глава "Ключ до майбутнього 2"
Вітаю усіх читачів. Хочу повідомити, що віднови роботу над продовженням другої частини "Ключ до майбутнього". буду викладати регулярно, тож слідкуйте за оновленням :)
Ну і трішки візуалу до того що вже написано.
Бій з королем сміттярів Нумбом
Поселення на планеті Кальмера.
Голова "НаноТех" - Тешо Накаура, у важкій броні.
Андре Буко
355
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Привіт, дорогий щоденнику)))) А, точніше, любі читачі та колеги ❤️Дякую за ваші неймовірні відгуки після того, як читаєте оновлення "Водійка для Дикого"! Завжди чекаю на ваші емоції і думки, інколи вони дуже неочікувані
А ви вже читали новий розділ "Хижачка для Мисливця"? Якщо вам подобається троп «від ненависті до кохання», небезпечна хімія між героями й напруга на межі «прибити чи поцілувати» — сміливо запрошую
Всім привіт! Сьогодні в оновлені книги Ти лише моя відбувся перший поцілунок між Вадимом та Яною. ❤️ Фрагмент тексту розділу: Я хотіла сказати щось у відповідь, але слова застрягли десь у горлі. Простір
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАтмосферні світлини, добре імпонує до книги)
Volodymyr Vasylyshen, Щиро дякую за відгук.
Дякую за продовження історії))
Костів Наталочка, Прошу :)
Гарна візуалізація! Пасує вдало до сюжету книги!
Віт Тасик, Дякую.
Назва селища «Кальмера» зроблена з посиланням на грецьку мову чи так співпало?
Мольфар Білий, Якась доля так :)
Вітаю. Довгенько від Вас слуху не було)
Валерій Калінов (Demolition), Повертаюся до творення :)
Дуже класні ілюстрації)
Богдан Мостіпан, Щиро дякую
Ого... Круто.
Сергіель Краель, Дякую.
Ух ти!) Класно!
Бін Ді, :)
Гарні візуали. Давно чекав на продовження..
Romul Sheridan, Приємно чути.
Шикарні візуали. Рада, що ви вернулись))
Костів Наталочка, Дякую :)
Дуже дякую❣️
Наталя, Прошу :)
О, супер! Очікувала на продовження
Ріна Март, :) радий що потішив
Дякую!❣️Дуже рада. Що ви знову з нами☺️ Хороші візуалізації))
Їжачок, Дякую :), приємно чути так слова.
Ух! Фантастично)))
Чарівна Мрія, дякую :)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати