Завершення книги/цікаві факти

Привітики✨️☺️
Сьогодні о 17:00 вийде заключний розділ книги Та, що приручила диявола . Мені трохи сумно прощатися з героями, але я знаю, що попереду чекають нові історії✨️
Про них уже буде в наступних блогах. А зараз я б хотіла поділитися цікавими фактами про книгу Та, що приручила диявола:
1. Образ Олени взято з моєї ліпшої подруги (ім'я теж).
2. Прізвисько Сталкер не має нічого спільного з дарк романами. Це відсилка до гри S.T.A.L.K.E.R. Так само. як і назва його кримінального угрупування - Фантоми.
3. Я знала, що наступною буде книга про Антона ще коли писала Це вище небес та сильніше нас . Він був моїм улюбленим персонажем. Тепер його місце зайняв Токс.
4. Тема онкології у книзі піднята не випадково. Це торкнулося моєї сім'ї. Через цю страшну хворобу батько пішов з життя півтора року тому.
5. Книга планувалася на 50-70, але не більше 100 сторінок.
6. Токса взагалі не мало бути. Пригадую як я писала розділ і в голові промайнула думка додати таємницю, що торкалася б минулого.
7. Юля мала залишитися з Котом. Але ШІ зробив зображення Люта, дивлячись на яке я просто не могла позбавити цього персонажа щастя.
8. Олена до кінця книги перейняла злість Сталкера, а він став більш чуйним. Цим я хотіла показати, що люди змінюються у стосунках і наше оточення впливає на нас набагато більше, ніж ми думаємо.
Ось такі факти. Що скажете, здогадувалися про щось із перерахованого вище?
Насправді їх значно більше й, можливо, я поділюся ними в майбутньому. Але це не точно)
Буду вдячна за коментарі, адже мені дійсно важлива ваша думка✨️❤️
А наостанок візуалізація Олени☺️

P.S. Якщо ви ще не читали цю книгу, то ласкаво прошу✨️
Гарного дня вам і мирного неба❤️❤️

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тамара Юрова
27.06.2025, 16:43:22

Цікаво іноді дізнатися такі моменти. Книга відчувається по- іншому…
Вітаю з завершенням!!!

Анжеліка Горан
27.06.2025, 16:50:22

Тамара Юрова, Дякую))) Теж люблю читати такі цікавинки, особливо якщо книга сподобалася.

avatar
Вікторія Вецька
27.06.2025, 16:43:04

Супер скільки цікавих фактів ти нам відкрила, дякую. Мені теж сумно прощатися з героями, але вже хочу прочитати книгу і про Токса. Натхнення тобі та слухняної музи ❤️☺️✨

Анжеліка Горан
27.06.2025, 16:48:18

Вікторія Вецька, Дякую✨️❤️❤️ Сподіваюся, що книга про Токса не розчарує☺️

avatar
Олеся Тиха
27.06.2025, 16:35:44

Читаєм, читаєм))

Анжеліка Горан
27.06.2025, 16:37:11

Олеся Тиха, О, приємно це чути)) Я теж читаю про вашу Ліну))

avatar
Тая Бровська
27.06.2025, 16:16:21

Привітаю після 17.00 з завершенням ;))

Анжеліка Горан
27.06.2025, 16:27:41

Тая Бровська, Дякую✨️☺️

avatar
Lady Darkness
27.06.2025, 16:15:23

Скільки цікавих і болісних фактів. Згодом прочитаю вашу книгу.

Анжеліка Горан
27.06.2025, 16:27:26

Юлія Вирва, Дякую за увагу до блогу✨️☺️

avatar
Анжеліка Вереск
27.06.2025, 16:00:27

Дякую що поділилася усім цим у блозі...це дуже сміливо. Вітаю тебе із завершенням, і бажаю неймовірного успіху та щастя❤️❤️❤️❤️☺️☺️☺️☺️☺️

Анжеліка Горан
27.06.2025, 16:26:52

Анжеліка Вереск, Ооо, дякую☺️☺️❤️❤️❤️ Так приємно✨️❤️

avatar
Aelina
27.06.2025, 16:00:25

Вітаю❤️

Анжеліка Горан
27.06.2025, 16:26:21

Aelina, Дякую✨️❤️

avatar
Світлана Бонд
27.06.2025, 15:50:02

Стільки цікавих фактів.
Від деяких мурашки. Співчуваю
Чекаю на останній розділ❤️

Анжеліка Горан
27.06.2025, 15:52:07

Світлана Бонд, Дякую за увагу до книги ❤️

avatar
Тея Калиновська
27.06.2025, 15:30:04

Вітаю❤️❤️❤️

Анжеліка Горан
27.06.2025, 15:32:28

Тея Калиновська, Дякую❤️❤️❤️

Інші блоги
Марафон: взаємне читання за вподобаннями❗️❗️❗️
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
Мої думки
Цього тижня завершила книжку,, Відлуння музики ''. Ви ж знаєте як сильно я люблю музику та літературу. Тепер я не знаю за що братися далі - за книжку,, Повернення до себе '' чи ,,Сонце в бетоні. Історія української рок
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Одиниця під розділом. Чому ви її ставите?
Стикнулася з тим, що на дві останні книги читачі поставили по одній зірці. Якщо за «Полуничку» мені зовсім не образливо - вона неоднозначна, та й тематика може не всім відгукуватися, то щодо «Тіні, що не зникає»
Ейлінг | Знижка
Добрий день. Сьогодні я до вас зі шматочком скла та книгою “Ейлінг”. Цитата: — Ейлінг…? — він вимовив моє ім’я так тихо, що я ледь розчула. — Як ти тут опинилася...? — Це все ще мій
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше