Додано
26.06.25 19:01:37
А що відчуваєте ви, коли закінчуєте книгу?
Щойно я завершила свій перший роман «Оберіг для мене» і тепер повільно видихаю✌️. Мабуть, маю відчувати якійсь емоції, але поки не відчуваю нічого. Ні, ну є задоволення від якісно зробленої роботи, але аж такого захвату немає.
Мабуть, я трошки шокована все ж таки☺️.
Цікаво, а як у інших це відбувається? Що ви відчуваєте, коли публікуєте останню главу?
Ангеліна Соломка
118
відслідковують
Інші блоги
Вітаю вас всіх, дорогі читачі)
Гадаю, ви зауважили(а можливо і ні), що останні мої книги зараз - заморожені. Причиною цього стало моє остаточно рішення взяти перерву в написані книг. Останнім часом мені стало набагато
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Привіт усім! Я авторка-початківець. Напевно, дехто вже бачив мою книгу, та ніхто не знає моєї історії.Мені було дуже важко почати писати знову. Ще в дитинстві мені сказали, що в мене ніколи це не вийде, а мої вірші та дитячі
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВідчуваю себе в "О, слава богу, нарешті допер цю книгу, тепер лишилося ще 15842 плани книг, які були створені з одного речення, що прилетіло мені в голову, поки посуд мив" стані, особливо після того, як книгу писав, тільки задля 1 сцени, яка конче мала бути новою книгою!)
Яке гарне запитання) Спочатку я просто «горю» від кількості ідей у голові і бажанні якомога швидше їх записати. А коли розумію, що книга підходить до свого логічного завершення, стає сумно. Адже за той проміжок часу, я встигаю привʼязатися до своїх героїв, немов вони не вигадані, а справжні люди.
Коли публікую останній розділ я відчуваю лише сум і спустошення. Всі емоції вже пройдені в процесі написання імвкладені в книгу.
А я відчуваю спустошення..))
Romul Sheridan, Тоді ок ♥️
Вітаю! Я не авторка, але дуже чекала останню главу та епілог! На одному диханні! Чудовий роман
Інна Юрєва, А я й не здогадувалася, що хтось чекає! Дякую, що чекали і дякую за ваші враження!
Задоволення від завершеного шедевру. А потім -- обдумування, про що буде наступна книга)
Сергій Брандт, О, у вас детективи! Це рідкість тут. Приємно познайомитися♥️
Кайф! Відчуваю кайф! І вас вітаю))))
Чарівна Мрія, Прийшло й мені нарешті)) Дякую♥️
Мені навпаки сумно
Олесь Король, ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати