Черговий вірш

Виклав частку вірша. Повний вірш у цій збірці https://booknet.ua/book/zbrka-fantastichnih-vrshv-b438385

 

Самовпевнений Барон

 

Життя давно всі радощі йому подарувало

І вік його в зеніти вже стоїть

Всі грубощі та лестощі життя мирського

оцінює наче нікчемну, і порожню мить

 

З пихою розчарованості світом

Людей він споглядаючи не ображав

Вважав, що кожний сам себе розчавить може

Лише потрібний важіль надавав

 

Світогляд його трішки відрізнявся

Він з усмішкою устрої до біса в прірву посилав

Межу між чорним й білим, у питанні

він ставив, усе сіре - прибирав.

 

І впевнився давно і сильно

Жіночими прикрасами його не здивувать

До вроди вже не придивлявся пильно

Є сполох, лють але всі разом йдуть відпочивать

 

Сидить барон у замку в скелі

І вир людський з балкону споглядає

Ідею божевільну їм підкинуть?

Чи знов , що устрої усі не поважає?

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тая Бровська
18.06.2025, 19:44:18

Дуже змістовно та хвилююче.
Браво!

Показати 2 відповіді
Тая Бровська
19.06.2025, 00:28:02

Адріан Анжелворд, Оу) Тут дебати продовжуються?)

Ваш дочитаю!) Піду ще в Лисички погляну ))

avatar
Слава Бронте
18.06.2025, 20:36:19

♥️♥️♥️

Слава Бронте, Це не повний текст , лише частка. Основний текст у Збірці Фантастичних Віршів

avatar
Лада Короп
18.06.2025, 20:35:43

Гарний вірш♥️♥️♥️

Лада Короп, Це не повний текст , лише частка. Основний текст у Збірці Фантастичних Віршів

avatar
Олеся Глазунова
18.06.2025, 19:21:37

Ну, що ж Бароне, ти вважай себе зухвалим
Свою пиху як хочеш надувай,
Найвище від усіх себе ти ставиш...
Та світ яскравий, ти про це не забувай!

Не ділиться усе на біле й чорне!
Існують ще й відтінки, й півтони...
Нехай тебе лиш морок не огорне,
Веселка є, спускається з гори.

Ти кажеш, що не полонила пані,
Що ти кохану досі не зустрів...
Але повір, усі не бездоганні,
Іще блукає мила десь поміж світів.

Найбільший замок затісним враз стане,
Коли огорне ніжне почуття...
Затягнуться миттєво твої рани
І сумніви всі підуть в небуття.

Ти маєш крила, то злітай у небо!
Не зачиняй у скелі свою суть!
Ворогувати й битися не треба
Сра*і барона точно не спасуть)))

Якось так)))




Показати 2 відповіді
Олеся Глазунова
18.06.2025, 20:31:17

Адріан Анжелворд, Дякую

avatar
Сергіель Краель
18.06.2025, 17:58:30

Ну вони хоч одружились?

Показати 4 відповіді
Сергіель Краель
18.06.2025, 19:49:53

Олеся Глазунова, Ми, ще не на стільки близькі, щоб я, видавав вам секрети =)

avatar
Анжеліка Вереск
18.06.2025, 17:01:01

Гарний вірш) між чорним і білим для мене також є межа, без сірого - те що стосується поганих речей, які люди можуть робити.. те, що ми називаємо гріхом, а от щодо іншого - тут вже таке різномаїття відтінків) тут я вже не можу ділити все на чорне і біле))

Показати 2 відповіді
Олеся Глазунова
18.06.2025, 19:23:34

Анжеліка Вереск, І я також за яскраві кольори )

avatar
Тамара Юрова
18.06.2025, 18:45:47

Дуже гарний…
Потрібно прочитати всю збірку)

avatar
Лана Рей
18.06.2025, 17:59:17

Гарний, цікавий вірш. Зайду прочитати весь. І коли Ви все встигаєте? ❤️

Показати 2 відповіді
Лана Рей
18.06.2025, 18:13:34

Адріан Анжелворд, Ви дуже крутий. ❤️

avatar
Ромул Шерідан
18.06.2025, 18:12:08

Владний барон!)

avatar
Оксана Павелко
18.06.2025, 17:44:25

Чудово! Шикарно ☺️. Треба заскочити й до вашої збірки ☺️

Інші блоги
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Скоро фінал - Залежність Рейзора
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Гаряча знижка ❗
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Кумедні цифри)
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше