Додано
11.06.25 16:34:57
Нова неймовірна обкладинка)
Сонечки, сьогодні нарешті зробила те, що давно планувала - "перевдягла" одну зі своїх історій у новеньку одежинку)
Відсьогодні гостросюжетний любовний роман "Він мене дістав. Вона мене дістала" виглядає саме так!
Ану зізнавайтеся - ви вже читали цю книгу? Якщо ні - бігом додавайте до бібліотеки) Запевняю - не пошкодуєте!
Знадобилася лише хвилина, щоб Алекс зрозумів - наречена його брата той ще "фрукт". Нахабна, самовпевнена й охоча до чужих грошей. Втім, що очікувати, якщо інших й не траплялося на шляху молодшого? Попри непорозуміння між ними, Алекс готовий взятися до справи й вивести блонду на чисту воду.
Серйозно? Ось цей пихатий півень і є братом її коханого? Ніці було важко повірити у це, адже більш несхожих братів вона ніколи й не зустрічала. Ну то біс із ним - вона не дасть себе залякати, нехай навіть і не сподівається!
#протистояння #любовний_трикутник #детектив та інтрига
Олена Блашкун
1164
відслідковують
Інші блоги
Доброго продуктивного раночку, колеги!
Новий розділ від Єви вже на сайті, приємного прочитання)
Буду вдячна за рекомендації моєї книги від когось з Вас❤️❤️❤️
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
Вітаю, любі читачі! Сьогодні діє приємна знижка на роман Маленьке диво для великого боса -25% 89грн >>> 67грн Книга вже завершена та чекає на вас повним текстом Я хотіла його забути і ніколи не зустрічатися. Викреслити
Усе ясно… Моя дракониця під повним контролем дракона Нарака. Її зараз нічого, крім Істинності та розмноження, не цікавить! Повертаюся в людську форму. Отже. Що ми маємо… По-перше, на мою драконицю розраховувати
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і

3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДійсно гарна обкладинка. і книга чудова )
Рома Аріведерчі, Дякую)
Чудова обкладинка. ❤️ ❤️ ❤️
Лана Рей, Дякую)
Яскрава обкладинка. Відчуваю, що історія не менш яскрава!
Натіко Маер (NAtiKO), Дякую)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати